Facebook Twitter E-mail
18. února 2014

Redshirts: FX pracuje na nové scifi minisérii

Producenti Jon Shestack, Ken Kwapis a Alexandra Beattie spojili své síly a začali společně pracovat na adaptaci knihy Redshirts od spisovatele Johna Scalziho. Režie pilotu se ujme Kwapis, ale scenáristé, kteří by si příběh vzali na starost, se zatím stále hledají. Jednalo by se o minisérii, o kterou projevila zájem stanice FX.

Děj se bude odehrávat ve 25. století a bude sledovat příběhy pěti členů posádky Starship Intrepid, kteří si uvědomí, že najednou začínají v alarmujícím množství umírat další členové. Zahájí pátrání, které je dovede k neuvěřitelnému objevu: seriál, který vznikl počátkem 21. století, se nějakým způsobem naboural do jejich reality, která se teď řídí jeho scénářem.

Kwapis a Beattie společně kromě Redshirts pracují také na komedii Happyish, která se musí vyrovnat se ztrátou Phillipa Seymoura Hoffmana, který tragicky zemřel. Stanice FX mezitím v dubnu představí premiéru jiné minisérie – Fargo.


Jste fanoušci Star Treku? Líbila by se vám tato minisérie?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY