Facebook Twitter E-mail
15. února 2014

Good Session: Komedie o poradenství pro páry

Stanice CBS si objednala již pátý komediální pilot, který se tak přidává k pilotům The McCarthys, Taxi-22, How I Met Your Dad a nepojmenované komedii od Jima Gaffigana. Nový projekt získal název Good Session a vytvořil ho Matthew Miller (Chuck) společně s Johnem Hamburgem (New Girl).

Půjde o singlekamerovou komedii, jejíž děj se soustředí na spokojený pár, který se rozhodne navštívit terapeuta, aby jim pomohl s rozhodnutím, zda by si měli pořídit dítě. Na svých sezeních ovšem vzápětí zjistí, že je zde spousta jiných věcí, které by spolu měli nejdřív probrat.

Miller a Hamburg budou na scénáři pracovat společně a stejně tak budou plnit i funkci výkonných producentů. Režie pilotu se ujme Hamburg. Pro Millera se letos jedná o již druhou pilotovou objednávku, společně s Jennifer Gwartz a Danem Linem pracuje na lékařském dramatu Forever, jehož pilot si objednala stanice ABC.


Zaujala vás tato komedie? Myslíte si, že má mezi ostatními objednanými piloty šanci na úspěch?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 171 týdny
Já v tom nevidím nic originálního. Další komedie o páru.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY