Facebook Twitter E-mail
18. února 2014

Další dva komediální piloty přistály na ABC

Stanice ABC si objednala další dva piloty k půlhodinovým komediím, které by případně nasadila v příští sezóně. Jedná se o projekty od Nahnatchky Khan, která vytvořila seriál Apartment 23, a Chrise Moynihana, tvůrce sitcomu Man Up. Přidávají se tak k pilotům dalších komedií An American Education, Irreversible a Strange Calls.

První komedií je Fresh off the Boat od Khan, která bude založena na memoárech Eddieho Huanga. Děj se bude odehrávat v 90. letech minulého století a soustředí se na Eddieho, který je milovníkem hip hopu. Eddie vyrůstá na předměstí Orlanda, kde ho vychovávají rodiče, kteří do Ameriky emigrovali. Jeho otec je nadšený milovník všeho amerického a jeho matka je často celá vyjevená z bělošské kultury. Rodina se snaží žít svůj americký sen, ale zároveň si chce udržet i svou vlastní identitu a kulturu.

Druhou objednávkou je komedie Saint Francis od herce a producenta Chrise Moynihana. Příběh se bude točit kolem pracovitého a přísného policisty z Long Islandu, který zápasí s moderním a liberálním světem, když jeho 29letá sestra neplánovaně otěhotní. Moynihan se ujme scénáře a společně s Ronem Westem a Kelly Kulchak bude plnit funkci výkonného producenta.


Který z pilotů se vám zamlouvá více? Chtěli byste se s nimi v příští sezóně setkávat?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jukab
před 191 týdny
Tady mě nic neláká. Už se ale těším, až si večer pustím všechny piloty NBC, co...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY