Facebook Twitter E-mail
21. února 2014

Nové tváře v seriálu Graceland

Kabelová televizní stanice USA Network nasadí v letní sezóně do vysílání druhou sérii seriálu Graceland. Na pár epizod se v ní objeví i několik nových tváří. Které to budou? Tak to je obsahem této bleskovky…

Tím prvním jménem je herečka Emily Rose, kterou znají fanoušci seriálu Haven (Městečko Haven), kde ztvárňuje postavu Audrey Parkerové. Emily si ve víceepizodní roli zahraje postavu jménem Jessica Foster, což bude jedna z Mikeových (Aaron Tveit) nadřízených ve Washingtonu, ale také jeho spojenec… a možná i něco víc. Někomu sice může přijít jako velký byrokrat, avšak Jessica ne vždy hraje podle pravidel – když chce, tak je klidně poruší.

Kromě Haven tuto herečku můžeme znát z Bratrů a sester a Pohotovosti, epizodní role měla i ve Dva a půl chlapa, Odložených případech a Private Practice. Narodila se 2. února 1981.

Druhou novou tváří je opět dáma – herečka Brianna Brown. Ta ztvární Kelly Badillovou, vdovu po agentu Badillovi, což byl dozorující agent nad Mikeovým vyšetřováním Briggse (Daniel Sunjata) a kterého právě Biggs nešťastnou náhodou zavraždil. Z Kelly se teď kvůli její situaci stal celkem cynik a bojí se, aby zase nespadla do nějakých problémů, se kterými zápasila v minulosti.

Briannino datum narození je 2. října 1979 a na svém kontě má účinkování v několika seriálech – namátkou třeba General Hospital, Devious Maids, True Blood, Awake, Homeland či Smallville.

Spoustu seriálových rolí má ve svém životopise i herec Benito Martinez. Ten se v Gracelandu objeví jako Alfredo Armas, obávaný boss Caza kartelu. I když si rád libuje v extrémním násilí, pochází Alfredo „z lidu“. Vypracoval se ze středního managementu až na vrchol, takže má pod palcem úplně všechno – od prostituce přes drogy až po ropovody.

Tohoto herce si možná pamatujete z The Shield. Objevil se například také v Bones, Castlovi, Firefly, Lie to me, Supernatural či v novince Almost Human. Narodil se 28. června 1971.

Posledním jménem je Erik Valdez, který se v seriálu ukáže také na několik epizod. Jeho postava se bude jmenovat Carlito Solano a bude synem šéfa kartelu. Je pravidelným návštěvníkem nočních klubů, kde je obklopen krásnými ženami a skupinkou kriminálníků. Tento psychopat je také nestálý a nepředvídatelný, takže je možné, že by v naprostém klidu zabil jak svého nejlepšího přítele tak naprostého cizince.

Narodil se 26. srpna 1979 a vidět jsme ho mohli například v General Hospital nebo New Girl.


Jste zvědaví, jak tyto postavy zamíchají v Gracelandu s kartami? A co vlastně na toto obsazení říkáte?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 191 týdny
Seriál sice nesleduju, ale jsem rád, že se Audrey uplatní i jinde.
Mescalamba
před 191 týdny
To ani já ne, problém je, že pořád to bude Audrey. :D Trošku jako aktuální...
Carljack
před 191 týdny
To je dobře, že se o seriálu pomalu začíná zase mluvit, první série byla...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY