Facebook Twitter E-mail
17. února 2014

Mistresses: Dvě nové tváře druhé řady odhaleny

Mysleli jste si, že milostný život našich milenek nemůže být po první řadě ještě komplikovanější? Pak tedy vězte, že pokušení přichází a doslova klepe na dveře.

Herec z General Hospital, Jason Gerhardt, se přidá k druhé řadě tohoto letního dramatu jako potencionální adept na nějaké to romantické vzplanutí s hlavní hrdinkou Savi. (Očividně se nám z toho kómatu dostane.)

Zahraje si již ve třetí epizodě, a to Zacha, ztracenou duši, která se objeví na prahu Saviina domu. Ukáže se, že je to někdo, s kým má Savi velmi unikátní spojení; spojení, které ohrožuje její vztah s… a tady spoiler :)

Kromě toho, že se Gerhardt dva roky objevoval v General Hospital, si také zahostoval v Perception, Vegas, Bones a CSI.

Další tváří druhé řady se stane Joseph May, který si zahraje homosexuálního přítele a obchodního spolupracovníka svobodné matky April. Jmenuje se Mickey a s April se přátelí už od dětství.

Už od doby, kdy otevírala Maison Per La Mer, jí finančně vypomáhá. Ve svém srdci k ní chová lásku, která mu nedovolí zapomenout na její sen prodávat umělecké zboží. Požaduje, aby se zúčastnila art show v centru města. Na téhle akci však pozná Daniela, o kterém jsme vás informovali už dříve.


Zaujali vás tito krasavci? Těšíte se na druhou řadu? Koho byste obsadili do role Daniela?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
LenkaTalaskova
Autorka je Whedonovec a fanynka sitcomů, fantasy a dramat. Nejraději se začte do povídek její nejoblíbenější série Fifty Shades Trilogy. Kromě toho překládá seriál The Crazy Ones.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY