Facebook Twitter E-mail
15. února 2014

Lily z HIMYM už má novou roli!

Podle nejnovějších informací se totiž objeví v komedii, kterou pro CBS připravuje dvojice Ben Affleck a Matt Damon.

Alyson Hannigan v současné době stále figuruje v jedné z hlavních rolí seriálu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku), ale protože už je ukončení seriálu po současné sérii jistou záležitostí, snaží se dívat směrem do budoucnosti.

Alyson se objeví v roli ženy, jejímž partnerem bude Tom Papa v připravovaném multikamerovém projektu. Ten pojednává o muži a otci (Papa), který se rozhodne změnit profesní kariéru, aby mohl trávit více času s rodinou. Jeho manželka Cindy Rizzo (Hannigan) je popisována jako úžasná matka, která vede svou domácnost rázným krokem a má nevyčerpatelnou energii. Jejím novým úkolem bude naučit Toma, jak zvládnout rodinu.

Damon a Affleck se na projektu podílí jako výkonní producenti, na tomto postu s nimi bude spolupracovat ještě Dave Becky a Josh Lieberman. Scénář dostal na starosti tým ve složení Josh Goldsmith, Cathy Yuspa a Tom Papa.

Z obsazení HIMYM však není Alyson první, komu se podařilo najít novou roli. Již dříve se objevila informace, že Cristin Milioti (Matka) míří do pilotu Rashidy Jones s názvem A to Z. Pravděpodobně vám neunikla ani zpráva o obsazení hlavní role v připravovaném spin-offu HIMYM s názvem How I Met Your Dad.


Zaujal vás projekt dvojice Damon-Affleck? Pasuje vám do nové role Alyson Hannigan?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Desperate houseman
před 199 týdny
No mě to zrovna u ní nedělalo problém zvyknout si z Willow na Lily
Jyll
před 199 týdny
Alyson je skvělá herečka, která umí hrát na city a skvěle oddělit každou...
Lin-da
před 198 týdny
HIMYM nesleduji, přijde mi to jako totální pí*****a, ale těším se na ten nový...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY