Facebook Twitter E-mail
15. února 2014

Osud Ravenswoodu odtajněn!

Vrátí se seriál Ravenswood na podzim s druhou sérií? Stanice ABC Family má jasno a rozhodnutí možná spoustu fanoušků překvapí.

Ačkoliv k obnovení tohoto spin-offu úspěšného seriálu Pretty Little Liars (Prolhané krásky) nasvědčoval konec první řady, kde se objevila hláška typu „Na podzim se vám seriál vrátí“, stanice se i tak rozhodla Ravenswood po první sérii zrušit.

Ravenswood ukončil své desetiepizodní působení na televizních obrazovkách 4. února, kdy se rozloučil s 1,4 miliony televizních diváků. Seriál v loňském roce přeskočil pilotovou fázi a dostal přímou objednávku na seriál. Nikdy se mu však nepodařilo sledovaností konkurovat svému slavnějšímu a úspěšnějšímu kolegovi.

Děj se odehrával v městečku nedaleko Rosewoodu v Pensylvánii, které již mnoho generací trpělo kvůli smrtelnému prokletí. Pět cizinců, které tato kletba spojila, muselo začít zkoumat tajemnou a hrůznou historii městečka, dokud nebylo pozdě ani pro ně.

Se zrušením Ravenswoodu má ABC Family místo na případné další novinky, které doplní zaběhnutá dramata, kromě Lhářek dále Switched at Birth, Twisted a The Fosters a nadcházející novinku Chasing Life.


Překvapilo vás zrušení Ravenswoodu? Jak se vám seriál líbil? Dosahoval stejné úrovně, jako Lhářky? Naštvala vás ABC Family, která nechala otevřený konec?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lin-da
před 196 týdny
škoda měla jsem ho ráda.
Anda:*
před 196 týdny
No tak to je hodně blbé byl to úžasný seriál stejně jako je pll je to napínavé...
ševča
před 165 týdny
Udělat k nenadpřirozenému seriálu nadpřirozený spin-off - jak si to vůbec...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY