Facebook Twitter E-mail
21. února 2014

Sleepy Hollow: Střípky pro druhou sérii!

Zlo bylo vypuštěno!
Teď když jsou jezdci Válka a Smrt volní, svět Sleepy Hollow se bude v připravované druhé sérii rozšiřovat až za hranice města. Poděkovat za to můžeme kapitánovi Franku Irvingovi (Orlando Jones), jeho zatčení a internace na severu vyláká zlo z města, jak sdělil výkonný producent Roberto Orci.

„Je to začátek rozvíjejícího se příběhu. Není to jen z důvodu mytologie a zla přicházejícího do města, ale také kvůli Ichabodovi (Tom Mison) a jeho pohledu na svět, který je velice zábavný. Prozatím viděl tak málo z moderního světa, pouze město, které je z velké části stejné, až na to, že je tam více Starbucks. Více to otevřít je to, v co jsme hodně doufali.“

Orci dále vysvětluje, že scenáristé byli v pokušení cestovat za hranice města již v první sérii, protože se báli, že malé město nenabídne dostatečný příběh.

„U čtyř epizod jsme museli předejít pokušení opustit děj ve městě, až na Irvinga v Albany, a skutečně se soustředit jen na Sleepy Hollow. Ale nyní již nadešel čas vidět reakci Ichaboda na zbytek světa. Ve Sleepy Hollow byl celou dobu a přizpůsobil se velice dobře, ale rád bych viděl jeho reakci až prvně poletí letadlem. Vtipkovali jsme o tom, co řekne, něco jako: ‚to pojedeme celou cestu v téhle věci?‘ A poté letadlo vzlétne. Představa, že uvidí Bílý dům a všechny věci, které nikdy nemohl vidět, které jsou výsledkem jeho práce a obětování se. Z věcí jako tyto by se mohl zbláznit.“

Sleepy Hollow se vrátí na obrazovky na podzim 2014.


Jste také tak zvědaví až Ichabod spatří zbytek světa?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Metrix
Autor je naprostým seriálovým fanatikem, který každou volnou chvíli něco sleduje. S velkou chutí se pustí do jakéhokoliv žánru a ničeho se nezalekne.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

venalce
před 195 týdny
Ó, to se mi zamlouvá! Ichabod a moderní svět! Líbí se mi, že z něj...
radioaktivni.wewerka
před 195 týdny
Páni, už aby byl podzim 2014 :-D Ichabodovi hlášky...
Klik
před 195 týdny
Och, áno :) ...už sa neormálne teším, Ichabod a moderní svet sú tie nejlepšie...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY