Facebook Twitter E-mail
20. února 2014

Nové seriály na BBC One a BBC Four

BBC One v prosinci odvysílala vánoční speciál k původnímu seriálu Open All Hours, který se v Británii vysílal na přelomu 80. a 90. let. Speciál mezi fanoušky slavil obrovský úspěch, čímž dokázal, že na seriál ani po tolika letech nezapomněli. Stanice se rozhodla se seriálem pokračovat a pod názvem Still Open All Hours si objednala šest půlhodinových epizod, které letos odvysílá.

Scénáře se ujme Roy Clarke, který stojí i za vznikem původního seriálu. Chybět nebude ani David Jason jako Granville. Jason má z těchto zpráv upřímnou radost: „Moc mě těší, že po pozitivním ohlasu, který měl vánoční speciál, budeme seriál Still Open All Hours natáčet. Chceme si užít čas, který strávíme tvorbou seriálu, který diváky tak baví.“ Roy dodal: „Jsem nadšený. Jako bychom byli zase doma.“

Sesterská BBC Four také našla seriál, který ji zaujal. Objednala si šest epizod ke komedii Detectorists, kterou bude režírovat Mackenzie CrookThe Office. Crook zároveň ztvární i hlavní postavu Andyho, rádoby archeologa, který bude se svým kamarádem Lancem trávit čas v zablácených oblastech, kde bude pomocí detektoru kovu hledat saský poklad. Ten by jim vydělal jmění a zároveň by je proslavil ve světě archeologie. Nebudou to mít ovšem jednoduché, jelikož budou zakopávat o každodenní život plný chamtivosti, zrady, odmítnutí a vykoupení.


Budete se na některý ze seriálů koukat? Na který jste zvědaví více?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY