Facebook Twitter E-mail
18. února 2014

V Castlovi se objeví herečka z Teen Wolf

V současné šesté sérii seriálu Castle (Castle na zabití) se objeví herečka Arden Cho, která má roli i v seriálu Teen Wolf (Vlčí mládě).

Tyto informace jsme se dozvěděli z Twitteru. Nejprve od samotné Arden Cho, když oznámila: „Měla jsem se skvěle při natáčení Castla tento týden. Jsem ráda, že jsme to zvládli tak rychle. Jaký krásný den.“ I když neposkytla žádné další informace o své roli, očividně byla radost s ní spolupracovat, alespoň soudě podle tweetu samotného Castla, tedy Nathana Filliona, který napsal: „Skvělá spolupráce tento týden. Díky za všechny vtipné historky. Radost s tebou pracovat. Díky moc.“

V seriálu Teen Wolf hraje Cho novou postavu z druhé poloviny třetí série, Kiru. Je to stydlivá středoškolačka, která nedávno odhalila, že je Kitsune (nadpřirozená bytost japonského původu). Ohledně její role v Castlovi toho ale víc nevíme, na další podrobnosti si pravděpodobně budeme muset počkat až do vysílání.


Co říkáte na hosta, jakou roli by mohla mít? Těšíte se na další epizody Castla?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lin-da
před 190 týdny
Nemůžu si pomoct, ale tuto herečku nemám ráda nikde kde hraje/hrála..

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY