Facebook Twitter E-mail
19. února 2014

Pretty Little Liars: Návrat Caleba?

Před pár dny se na internetu objevila pro některé diváky nečekaná a zdrcující zpráva, že ABC Family zrušila jeden ze svých seriálů – Ravenswood, který je spin-offem Pretty Little Liars (Prolhané krásky). Jak tomu tak bývá, spustila se vlna vzdoru, vzteku a petic, ve kterých fanoušci téměř zbytečně usilují o záchranu seriálu. Někteří ovšem vnímají zrušení Ravenswoodu pozitivně. Svitla jim totiž naděje, že by se mohl Caleb (Tyler Blackburn) vrátit do Rosewoodu, kde by se dal opět dohromady s Hannou (Ashley Benson).

Hanna Caleba naposledy viděla ve 14. díle 4. série Pretty Little Liars, ve kterém za ní přijel, aby se s ní rozešel. Tohle rozhodnutí nebylo jednoduché ani pro jednoho z nich. Hanna se dokonce snažila na Caleba zapomenout, když si začala s Travisem (Luke Kleintank). Svůj milostný život ovšem od té doby musela odsunout na druhou kolej, jelikož dívky zahájily usilovné pátrání po A.

Calebův návrat zatím potvrzen nebyl, ale ABC Family by žádné námitky neměla. Kromě usmíření s Hannou by se tím naskytla ještě jedna výhoda – mohl by v PLL nějakým vysvětlením ukončit otevřené příběhy z Ravenswoodu, čímž by byli fanoušci dozajista nadšení. Nedočkali by se sice řádného finále, ale alespoň by věděli, jak to všechno dopadlo.


Měl by se Caleb vrátit zpátky k PLL a dát to dohromady s Hannou? Nebo se vám zalíbil Travis a chtěli byste vidět, jak by se jeho vztah s Hannou mohl vyvíjet?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lin-da
před 198 týdny
Jestli se Caleb vrátí to zatím netipuji, každopádně pokud ano, tak stejně...
Teruska
před 198 týdny
v těhle případech mi tady hrozně chybí možnost "like it" jako je...
Orbitka
před 197 týdny
Já už jsem si zvykla na Travise a případně v záloze Holbrooka, takže já...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY