Facebook Twitter E-mail
19. února 2014

Once Upon a Time přivítá dobrou čarodějnici Glindu

Seriál Once Upon a Time našel herečku pro novou pohádkovou postavu. Tentokrát se jedná o Glindu, dobrou čarodějnici z jihu, kterou si zahraje herečka Sunny Mabrey. Další podrobnosti zatím nebyly prozrazeny.

Mabrey má na svém kontě zatím povětšinou vedlejší epizodní role. Víc se objevila zatím akorát v seriálech Memphis Beat a The Client List (Laskavý dotek). Objevit by se měla i v seriálu Mind Games, který má stanovenou premiéru na 25. února.

Ve třetí sérii se nám představilo již několik kultovních pohádkových postaviček včetně Petera Pana (Robbie Kay), Mulan (Jamie Chung), Robina Hooda (Sean Maguire), Zvonilky (Rose McIver), Prince Phillipa (Julian Morris), Aurory (Sarah Bolger) nebo Ariel (Joanna Garcia Swisher). Ve 14. epizodě se má navíc představit Rapunzel v podání Alexandry Metz.

Once Upon a Time se vrátí 9. března. Výkonný producent Adam Horowitz se nechal slyšet, že se diváci ve druhé polovině série dočkají zbrusu nového druhu záporáka.


Baví vás ještě Once Upon a Time? Co říkáte na novou postava a obsazení?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Selfinka
před 191 týdny
Těším se na nové postavy, hlavně na Rapunzel :)
Klik
před 191 týdny
Tak ja som sa tešila na Rapunzel, ale neviem prečo sa mi nepáči že nieje blond...
Lin-da
před 191 týdny
Tak na nové postavy se těším!! :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY