Facebook Twitter E-mail
21. února 2014

Jonathan Banks má hlavní roli v Better Call Saul!

Jak jistě většina z vás ví, hit stanice AMC Breaking Bad (Perníkový táta) se dočká svého spin-offu Better Call Saul. Název napovídá, že děj bude zaměřen na právníka Saula Goodmana (Bob Odenkirk) z doby předtím, než zkřížil svou cestu s Walterem Whitem. Novinkou je ale to, že jednou z hlavních postav se stane další hvězda z Breaking Bad, a to Jonathan Banks.

Jonathan Banks si zopakuje svou roli soukromého vyšetřovatele Mikea Ehrmantrauta, který se soustředí i na temnější věci než jen vyšetřování. Banks si za svá léta strávená v Breaking Bad získal nejen srdce mnohých fanoušků, ale rovněž nominaci na cenu Emmy. Momentálně Banks hostuje v komedii stanice NBC Community (Zpátky do školy).

A jelikož je děj Better Call Saul zasazen před události původního seriálu, je dost možné, že se objeví i další postavy, se kterými Saul spolupracoval v Breaking Bad. Jakou postavu byste v tomto prequelu Perníkového táty rádi viděli?


Better Call Saul se své premiéry dočká v listopadu letošního roku na stanici AMC. Těšíte se na další lumpárny Saula Goodmana? Co říkáte na Mikeův návrat? Své názory směřujte do diskuze pod tímto článkem!

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

MrDestroy
před 281 týdny
Snad má třetí nejoblíbenější postava z Breaking Bad. Bylo mi hrozně...
nevermore
před 281 týdny
Upřímně to je to nejlepší, co mohlo Better Call Saul potkat. Mike byl...
Silvo911
před 281 týdny
Ja by som tam jednoznačne uvítal Huela :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY