Facebook Twitter E-mail
18. února 2014

Obnoveni! Shameless a House of Lies tu budou ještě rok!

Stanice Showtime zažívá úspěšná léta. Poté, co obnovila Episodes, obnovila i ostatní dva seriály ze svého zimního programu, Shameless a House of Lies.

Není to žádné překvapení. Současná čtvrtá sezóna Śhameless je nejsledovanější sezónou seriálu s průměrnými čísly kolem 5,5 milionu diváků, což je 8% nárůst oproti sezóně třetí. House of Lies zase svými výsledky vyrovnává sezónu druhou.

Oba seriály jsou už od svého počátku kritiky hodnoceny velmi pozitivně. Joan Cusack působící v Shameless si svou rolí Sheily vysloužila postupně tři nominace na cenu Emmy. House of Lies je dokonce ještě úspěšnější – Don Cheadle byl nominován dvakrát jak na Emmy, tak Zlatý glóbus; jeden Zlatý glóbus si v roce 2012 dokonce odnesl.

Jak čtvrtá řada House of Lies, tak pátá řada Shameless by měla mít 12 epizod. O datu vysílání ani produkci ještě nejsou žádné informace.


Líbí se vám obnovení? Nebo už seriály nemají co říct?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carnastea
před 196 týdny
Ze Shameless mám obrovskou radost, aktuální díl byl pro mě snad nejlepší, jaký...
Mik
před 196 týdny
Za Shameless jsem hodně rád a HoL, ta třetí série mě už tak nebaví jak ty...
Carljack
před 196 týdny
Díky tomuto článku jsem včera začal sledovat první sérii HoL a Episodes, které...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY