Facebook Twitter E-mail
20. února 2014

Ve vzduchu je nový spin-off CSI

Stanice CBS připravuje potenciální spin-off pro seriál CSI (Kriminálka Las Vegas), který by se měl zaměřovat na případy spojené s počítačovou kriminalitou.

CBS se pokusí svou výnosnou značku oživit, a proto objednala spin-off se zaměřením na počítačovou trestnou činnost. Tato potenciální série by se soustředila na postavu Averyho Ryana, zvláštního agenta v oddělení kyberzločinu, z divize FBI v Quanticu. Ryan má za úkol řešit případy nejvyšší důležitosti, které se z myslí počítačových hackerů šíří ven do reálného světa.

Postava je inspirována skutečným životním příběhem kyberpsycholožky Mary Aikena, která bude sloužit jako producent. Představení by mělo proběhnout v epizodě Original Flavor, která se dočká premiéry v pozdější fázi sezóny. Na scénáři se bude podílet trojice Anthony E. Zuiker, Carol Mendelsohn a Ann Donahue.

Předchozí odnože CSI už byly ukončeny, jak CSI: Miami v roce 2012, tak i CSI: New York o rok později. Původní série v letošní sezóně dosáhla již 14. řady a pravidelně vyhrává svůj vysílací slot, což je pro CBS dostatečně silným argumentem pro vyzkoušení nového spin-offu.


Zaujal vás nápad? Sledujute CSI, nebo dáváte přednost jiným kriminálkám?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 191 týdny
CSI mi nijak neoslovuje, ale případy kyberzločinů mi znějí zajímavě
VanThomass
před 191 týdny
CSI je super, hodně mě štvalo zrušení CSI: Miami, protože jsem si ho nakonec...
ArchitectOfLight
před 190 týdny
Tak keď už NY a Miami zrušili, tak pre ďaľší spin-off sa nenahnevám. A som...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY