Facebook Twitter E-mail
24. února 2014

Nový komediální projekt Selfie od ABC už zná hlavní herečku

Stanice ABC objednala pilot komedie Selfie, od tvůrkyně Suburgatory (Zajatci předměstí). Emily Kapnek vytváří půlhodinový projekt, který by měl údajně přinést moderní pohled na My Fair Lady, hlavně díky využití sociálních sítí.

Selfie je příběh o mladé dívce jménem Eliza Dooley, zhruba okolo dvacítky, která spíš kliká na „To se mi líbí“, než aby vyzkoušela co se jí doopravdy líbí. Poté, co utrpí velmi veřejný a ponižující rozchod, se stane součástí virálního videa a získá tak více followerů, než by si kdy dovedla představit. Bohužel však ze špatných důvodů. Poprosí tak o pomoc marketingového odborníka v její společnosti, aby jí pomohl opravit její veřejnou image.

Nyní už víme, kdo si zahraje hlavní postavu Elizu Dooley. V titulní roli se představí Karen Gillan, tedy herečka, která se nejvíc proslavila rolí Amy Pond, společnice Doctora v seriálu Doctor Who (Pán času). Kromě této role má na kontě i účast v NTSF:SD:SUV:: a v připravovaném filmu Guardians of the Galaxy. Role v americkém seriálu má však jeden háček, Karen nebude moct používat svůj rodný skotský přízvuk.

ABC si nechala připravit i další pilot, který by v případě úspěchu mohl se Selfie vytvořit novou vysílací dvojici. Jde znovu o půlhodinový pilot natáčený metodou singlekamera. Nese název Damaged Goods a na starost ho má Lauren Iungerich, která má svědomí úspěšný seriál stanice MTV Awkward (Nešika). Tento nový projekt je popisován jako nahlédnutí do sexuální politiky, která se mezi muži a ženami v této postfeministické době změnila.


Zaujal vás projekt? Budete rádi, když uvidíte Karen Gillan i v americkém seriálu?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mescalamba
před 190 týdny
Uhm.. ..no to bude zajímavé a zatím mírně nepředstavitelné. :D
Klik
před 190 týdny
Ona ma nádherný škótsky prízvuk, myslim že najväčšia kómedia na tomto celé je,...
Pajky
před 190 týdny
Rád ji uvidím i bez přízvuku :) No jo promluvil muž :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY