Facebook Twitter E-mail
24. února 2014

Jessica Capshaw: Jaký je její pohled na Arizonu?

Arizona (Jessica Capshaw) se v posledních dílech seriálu Grey's Anatomy snažila získat zpět důvěru své ženy Callie (Sara Ramirez), kterou na konci předchozí série podvedla. Callie už jí pomaličku začala odpouštět, ovšem o fanoušcích se to samé říct nedá.

Od té doby, co Arizona před dvěma lety přišla o nohu, byla své ženě nevěrná, zametala se svými milenkami jako by byly smetí na podlaze a ke Callie se chovala jako ke zločinci, protože měla tu drzost a zachránila jí život. Tohle je jen pár důvodů, proč fanoušci téhle dříve velmi oblíbené lékařce nemohou přijít na jméno. Ovšem její největší kritičkou je samotná představitelka Arizony, Jessica Capshaw. V nejnovějším rozhovoru se rozpovídala o obtížích, které měla při hraní Arizoniny negativní stránky, prozradila překvapující informaci o Arizoně a Leah (Tessa Ferrer) a zmínila dějovou linku, která nakonec zůstala nedotčena.

Fanoušci teď na Arizonu nadávají. Chová se podle nich sobecky.
S tím souhlasím.

Je v pořádku, aby se chovala aspoň trošku sobecky?
Já myslím, že není nikdy v pořádku, aby se člověk choval sobecky. Lidé si možná občas mohou dovolit být sebestřední, ale sobectví je nikam nedostane. Ale Arizona bývala vždycky velmi čestná. Vždycky měla velmi silné morální chápání a pozitivní přístup – nikdy nebyl důvod, proč by ji lidé neměli mít rádi. Jenže když přišla o nohu, místo toho, aby se soustředila na skutečnost, že je naživu, začala se soustřeďovat na to, co už nemá. Nevím, proč se přes to nedokázala přenést, já si hned automaticky říkala: „Vždyť jsi naživu! Proč nemůžeš být vděčná za to, že žiješ?“ To Arizona nedokázala. A to ji možná svedlo z cesty a začala dělat chybná rozhodnutí, aby zjistila, jaký je to pocit.

A došlo i na nevěru…
Ano. Najednou se v jejím životě objevil někdo, pro koho byla přitažlivá. Někdo, kdo ji neznal ještě před nehodou, a ani po nehodě, když si procházela různými stavy. A od té doby to šlo celé z kopce. Tuhle sérii se zatím věnovala tomu, jak se vyšplhat zpátky na ten kopec… A víte, co je zajímavé? Arizona a Leah se ani nikdy nepolíbily.

Opravdu?
Ano! Ani jednou. Jejich vztah byl ukázán nepřímo a také je spolu mohli diváci vidět v posteli, ale nikdy se nepolíbily. Její aférka pro ni nikdy nebyla něco, co by mohlo konkurovat jejímu vztahu s Callie, byla to pro ni jen taková vycpávka. A tak si myslím, že to byl pro Arizonu jen takový prostý, nezávazný úlet, který potom zase jen tak ukončila. Což jí na sympatiích opět moc nepřidává.

Arizona je hrozný člověk.
Něco s ní není v pořádku! (smích) Úplně mě píchá u srdce, když mám hrát postavu, která někomu ublížila. Pro mě je snad i snazší hrát toho, komu bylo ublíženo než toho, kdo se aktivně podílel na ublížení někomu jinému. Takže jsem se snažila Arizonino chování k Leah trochu zjednodušit: „Vždyť přece o nic nešlo, bylo to naprosto v pořádku!“ (smích) Ale ne, ve skutečnosti se k ní zachovala hrozně. Navíc je Arizona její nadřízená. Je to celé zamotané!

Chodí ještě k terapeutovi nebo se na to už vykašlala?
Na co by potřebovala terapii? Co se mi snažíte naznačit? (smích) Já nevím. Ale buďme optimističtí a řekněme, že mimo kameru na terapii ještě pořád dochází.

Dobře, budeme doufat v tu lepší variantu.
Přesně. Se Sarou (Ramirez) se o tom bavíme v jednom kuse, protože společně pracujeme na seriálu, který je zábavný, chutný, vzrušující, šokující a trochu nadsazený. A přes to všechno si chceme být jisté, že je v tom kapka pravdy a upřímnosti ve spojení s realitou. Tato dějová linka byla divočejší, protože nevěra je příšerná. Otřesnější už to být nemůže, ve vztahu není nic horšího. Já osobně jsem se s tím naštěstí nesetkala, ale nedokážu si představit, že bych se přes to přenesla. Smekám před Callie a Arizonou, že se o to alespoň pokouší.

Nejsi trošku zklamaná, že to s Leahou nedopadlo jako v Osudové přitažlivosti ?
Úplně jsem na to čekala! (smích)

Docela jsem v to doufal, to by byla taková sranda.
Nebo jako ve filmu Spolubydlící. Stal by se z ní úplný psychouš. Číhala by na mě za každý rohem, pořád by za mnou chodila, nosila by stejné oblečení. To by bylo super.

Na nové díly se můžete těšit již 27. února!


Jak vnímáte Arizonino chování vy? Vidíte to černobíle nebo pro ni máte i kapku soucitu?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 190 týdny
Ani se nedivim, že je na ní teď takový názor, ale pořád věřím, že se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY