Facebook Twitter E-mail
23. února 2014

Shades of Blue: Jennifer Lopez v policejním dramatu od NBC

Stanice NBC si rovnou bez zhlédnutí pilotu objednala nový seriál Shades of Blue, ve kterém se bude v hlavní roli objevovat zpěvačka a herečka Jennifer Lopez. Ta bude zároveň společně se svým kolegou z American Idolu, Ryanem Seacrestem, plnit i funkci výkonné producentky. Objednáno bylo 13 epizod a produkce začne počátkem roku 2015, což znamená, že se seriál na televizní obrazovky dostane na podzim 2015.

Jedná se o spletité policejní drama, které se soustředí na Harlee McCord (Lopez), svobodnou matku a detektivku, kterou si najme FBI, aby pracovala v utajení na případech boje proti korupci. McCord je součástí úzce semknuté skupiny policistů, která je proslulá svými počty zatčení. Její kolegové (kteří jí pomáhají i s výchovou dcery) ji ale dostali do kompromitující situace a ona je teď nucena čelit morálnímu dilematu, kdy proti nim musí pracovat, aby tak zachránila sama sebe.

„Ať už je to produkce, herectví, zpěv nebo nějaká jiná její podnikavá aktivita, Jennifer má neskutečný talent a životní sílu a my jsme nadšení z toho, že s ní budeme spolupracovat na tomto propracovaném seriálu,“ prohlásila prezidentka NBC Entertainment, Jennifer Salke. „Zvláště nás těší to, že se Jennifer vrací ke svým hereckým kořenům a jsme se jistí, že se této komplikované postavy ujme se svěžím přístupem a vdechne do toho typu policejního seriálu nový život.“


Zaujal vás tento seriál? Jste fanoušky Jennifer Lopez? Dáte jí a novému dramatu šanci?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kneznaL
před 195 týdny
Já ji moc jako zpěvačku ani herečku nemusím, ale seriál vypadá zajímavě. Určitě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY