Facebook Twitter E-mail
24. února 2014

Warriors: Morena Baccarin v lékařském pilotu od ABC

Herečka Morena Baccarin, kterou si můžete pamatovat například ze seriálů Firefly, V nebo Homeland, získala jednu z hlavních rolí v dramatu Warriors. Pilotní epizodu si objednala stanice ABC.

Seriál se soustředí na životy lékařů a zdravotních sester v celostátním vojenském lékařském centru Waltera Reeda, kde se ošetřují vojáci, kteří se vrátili z války. Baccarin bude hrát Tory Sterling, vojačku, psychiatričku, matku a manželku, která se po devítiměsíční cestě po Afghánistánu právě vrátila do práce v centru Waltera Reeda. Tory je vzorná matka a manželka a se svým mužem Clayem, se kterým vychovává dceru Jo, má krásný vztah. V Afghánistánu se jí však přihodilo něco, o čem s ním nedokáže hovořit. Také ji trápí její intimní vztah s kolegou Georgem Mannem, se kterým si v Afghánistánu začala. George teď také pracuje v centru, a přestože má Tory pocit, že je George jediný, kdo jí rozumí, je odhodlaná neohrozit své manželství s Clayem.

Jako trpělivý manžel Clay se bude v této roli objevovat Steve Kazee (Working Class). Do dalších rolí byli obsazeni Courtney B. Vance (Law & Order: Criminal Intent) a Eloise Mumford (The River).

Za vznikem seriálu stojí Christopher Keyser (Party of Five), který se ujme scénáře. Společně s Davidem Hobermanem (Monk), Toddem Liebermanem (Detroit 1–8–7) a Laurie Zaks (Castle) bude plnit i funkci výkonného producenta.


Přijde vám zápletka zajímavá? Doufáte, že si ABC objedná celý seriál? Jste fanoušky Moreny Baccarin?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LenkaTalaskova
před 190 týdny
Jsem rozhodně fanoušek Moreny a tomuhle bych dala šanci.
kneznaL
před 190 týdny
To vypadá dobře.
ševča
před 187 týdny
Text by chtěl trochu poupravit. Vzorná manželka a matka, která odjela na 9...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY