Facebook Twitter E-mail
23. února 2014

Secrets & Lies: Nové drama od ABC obsazuje hlavní postavy

Stanice ABC si objednala nový seriál Secrets & Lies, který je remakem stejnojmenného australského dramatu. Objednáno bylo 10 epizod a produkce je naplánovaná na konec jara, popř. začátek léta tohoto roku.

Děj vypráví příběh o otci rodiny, který nalezne tělo mladého chlapce a vzápětí se stává hlavním podezřelým z jeho vraždy. V sázce je jeho manželství, děti a zdravý rozum, a tak mu nezbývá nic jiného, než se na vlastní pěst pustit do pátrání po skutečném vrahovi.

Hlavní roli Bena získal herec Ryan Phillippe (Damages). Jeho manželku Christy si zahraje KaDee Strickland, kterou si můžete pamatovat jako Charlotte King ze seriálu Private Practice. Jako žena muže obviněného z vraždy to Christy nebude mít jednoduché a bude bojovat se smíšenými pocity. V seriálu se bude objevovat také Juliette Lewis (The Firm), která ztvární detektivku Cornellovou, která bude případ vyšetřovat. Do role matky zavražděného chlapce byla obsazena Natalie Martinez (Under the Dome).

Scénáře se ujme Barbie Kligman (Private Practice) a společně s Charlesem McDougallem (Desperate Housewives) bude plnit i funkci výkonné producentky. McDougall bude mít na starosti režii.


Těšíte se na tento seriál? Jak se vám líbí obsazení?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 195 týdny
Taky jsem si KaDee v PP oblíbila. :) Loni jí návrat nevyšel, tak snad se...
phoebess
před 195 týdny
Sakra, to mi nějak uniklo :( (ale už jsem si to našla :D )
Ještěrka
před 195 týdny
Tak na tohle se opravdu těším! KaDee zbožňuju, je to skvělá herečka!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY