Facebook Twitter E-mail
24. února 2014

Girlfriends’ Guide To Divorce: V hlavní roli Lisa Edelstein

Kabelová stanice Bravo Media si objednala svůj vůbec první seriál Girlfriends’ Guide To Divorce. Tvůrci se nechali inspirovat sérií knih od spisovatelky Vicki Iovine. Objednáno bylo 13 epizod, které budou mít premiéru někdy během roku 2015.

Hlavní roli získala herečka Lisa Edelstein, kterou proslavila zejména její role doktorky Cuddyové v seriálu House M.D.. V Girlfriends’ Guide To Divorce ztvární Abby, svépomocnou autorku knih, která teď začala žít s manželem odděleně, což bude před svým okolím skrývat. Jako žena po čtyřicítce si tak bude muset znovu zvykat, jak být nezadaná. Místo svých zadaných přátel však začne vyhledávat rady u těch svobodných, z čehož se vyklube pár nečekaných zkušeností, které jí změní život.

Jako rozvedená právnička Lyla se v seriálu bude objevovat i Janeane Garofalo (Criminal Minds: Suspect Behavior) a čerstvě rozvenenou bývalou modelku Phoebe si zahraje Beau Garrett (Criminal Minds: Suspect Behavior). V pilotu se v roli Abbyina manžela ukáže Paul Adelstein ze seriálu Private Practice.

Za vznikem seriálu stojí Marti Noxon, pro kterou se jedná o již druhou seriálovou objednávku v tomto roce. Tou první je hodinová komedie Un-Real od stanice Lifetime. Noxon bude společně s Iovine, Adamem Brooksem a Dawn Olmstead plnit i funkci výkonné producentky. Brooks se ujal režie pilotu.


Zaujala vás zápletka tohoto seriálu? Těší vás návrat Lisy Edelstein?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kneznaL
před 195 týdny
Lisu mám moc ráda. Doufám, že se seriál vydaří.
LenkaTalaskova
před 195 týdny
Na vše, co má na svědomí Marti Noxon se ráda podívám. :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY