Facebook Twitter E-mail
25. února 2014

One Big Happy: V hlavní roli se představí Elisha Cuthbert

Elisha Cuthbert se znovu objeví v seriálu, který má v názvu slovíčko Happy. Vymění totiž nedávno ukončený Happy Endings za připravovanou novinku One Big Happy od Ellen DeGeneres. Elishu si kromě role v Happy Endings můžete pamatovat i jako dceru Jacka Bauera ze seriálu 24 hodin.

O projektu One Big Happy jsme vám nedávno psali. Příběh vypráví o lesbičce Lizzy a jejím mužském heterosexuálním kamarádovi Lukovi, kteří spolu žijí. Lizzy se konečně podaří otěhotnět pomocí umělého oplodnění a Luke se rozhodne impulzivně oženit se svou láskou. Elisha se tedy představí jako hlavní hrdinka Lizzy a jejího nejlepšího přítele Luka si zahraje Nick Zano.

Role výkonné producentky se kromě Ellen DeGeneres ujme i Liz Feldman (2 Broke Girls), která bude mít zároveň na starosti i přípravu scénáře. Ani jedna z těchto žen se svou homosexualitou na veřejnosti netají. Režii si vezme na starost Scott Ellis a do produkčního týmu patří ještě Jeff Kleeman.


Zaujal vás projekt Ellen DeGeneres? Co říkáte na obsazení Elishy Cuthbert?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

VanThomass
před 197 týdny
Proč nemůže hrát nějakou normální roli? Na jednu stranu mě těší, že se Elisha...
ševča
před 180 týdny
Pro mě to vždycky bude ta holka z Populární mechaniky pro děti. Ale asi se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY