Facebook Twitter E-mail
26. února 2014

Gotham obsadil postavu jménem Fish Mooney

Gotham je název jednoho z těch nejzajímavějších projektů, o kterých se v současné době mluví. Jde o příběh, který bude mapovat dobu v Gothamu předtím, než se z Bruce Wayna stal Batman.

Nedávno se objevily zprávy o obsazení hlavní role, nedlouho poté přišla informace o čtyřech dalších postavách, které v Gothamu uvidíme. Nyní přicházíme se zprávou o obsazení postavy jménem Fish Mooney.

V této roli se představí Jada Pinkett Smith, kterou můžete znát ze seriálu Sestra Hawthornová nebo díky manželství s Willem Smithem. Nyní se tedy představí jako sadistický gangster Fish Mooney. K ovládnutí ulic Gothamu využívá i noční klub, který vlastní a provozuje. Díky této práci umí číst v lidech. Její pověst ji předchází, je totiž velmi impulzivní a výbušná, takže jí rozhodně nikdo nechce křížit plány. Mezi její zaměstnance patří i The Penguin, v té době jen nízko postavený článek řetězce podsvětí.


Co říkáte na účast Jady? Máte tenhle seriál v hledáčku?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY