Facebook Twitter E-mail
27. února 2014

Paget Brewster vyměnila kriminálku za komedii

Herečka Paget Brewster, která se po dobu šesti sérii objevovala jako zvláštní agentka Emily Prentiss v seriálu Criminal Minds, chystá návrat na televizní obrazovky. Jeden z důvodů, proč se rozhodla opustit Criminal Minds, byla její touha po komedii. Přání si v uplynulém roce začala plnit, když si zahostovala v seriálech Modern Family a Community. Nyní však získala jednu z hlavních rolí v komediálním pilotu Saint Francis, o kterém jsme vás již dříve informovali.

Jedná se o multikamerový sitcom od ABC, který vypráví příběh o policistovi, který si rád potrpí na všechna pravidla. Jeho 29letá sestra najednou nečekaně otěhotní a on se bude muset postavit čelem modernímu světu, ve kterém se ocitne. Brewster bude hrát jeho manželku, které táhne na čtyřicet a svým věkem je téměř posedlá. Překvapivě však bude svou švagrovou ve všem podporovat. V hlavní roli se bude jako její manžel Francis Quinlan objevovat Michael Imperioli (Life on Mars).

Seriál vytvořil Chris Moynihan (Man Up), který má na svědomí i scénář k pilotní epizodě.


Má podle vás pilot k tomuto sitcomu šanci na úspěch? Jak se vám líbí herecké obsazení?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nathaniell
před 190 týdny
Mě tak mrzí, že Paget z Criminal Minds odešla... 200. epizoda byl skvělý...
Gabik.029
před 190 týdny
Mám to naprosto stejně, úplně mi tam chybí. 200. jsem si užila, ta se povedla...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY