Facebook Twitter E-mail
25. února 2014

Nový mužský společník pro osmou sérii Doctora Who

Další střípek z nové série odtajněn. Víme už, jak bude Doctor vypadat a také to, že se v nové sérii utká s Daleky. Tentokrát přichází na řadu nová mužská postava.

Nově se nám v Doctorovi Who (Pán času) představí Samuel Anderson. Jeho postava bude Danny Pink, učitel z Coal Hill School, kde učí také Clara Oswald (Jenna-Louise Coleman).

K nové roli Anderson prohlásil: „Byl jsem tak nadšený, že se připojím k obsazení Doctora Who, že jsem chtěl radostí začít skákat. Bál jsem se ale, abych si něco neudělal a nepřišel tak o natáčení ještě před začátkem. Je to část britské kultury a já pořád nemohu uvěřit, že jsem se stal její součástí. Je to čest pracovat po boku Petera Capaldiho a Jenny Coleman. Nemůžu se dočkat, až se představím lidem a připojím se k tak skvělému duu.“

Steven Moffat na toto téma ještě dodal: „Již počtvrté v historii Doctora Who protne cesty Tardis Coal Hill School. V roce 1963 učitelé Ian Chesterton (William Russell) a Barbara Wright (Jacqueline Hill) doprovázeli prvního Doctora (William Hartnell). V těchto dnech je na řadě Clara Oswald a velmi brzy přijde Sam Anderson jako Danny Pink. Ale jak a proč? Na to přijdou odpovědi až v blížící se sérii s Peterem Capaldim v hlavní roli.“


Co na novou postavu říkáte? Jak dlouho vydrží? Myslíte, že bude mít alespoň takový úspěch jako poslední mužský společník?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Dadulinka
před 190 týdny
No, nevím. Těch pár vteřin SPOILER » na konci Vánočního speciálu, potom co...
ArchitectOfLight
před 190 týdny
Zdá sa, že Moffat sa urputne snaží, aby nová séria navrátila seriál do úplných...
Leslie
před 190 týdny
Eh, taktéž mi velmi připomíná Mickeyho - po té, co "vyrostl" a vzal...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY