Facebook Twitter E-mail
25. února 2014

Flynn Carsen: Z filmové trilogie k seriálu

Stanice TNT si brousí zuby na nový projekt, který by případně uvedla do svého programu. Tvůrci plánují oprášit filmovou trilogii The Librarian (Flynn Carsen), ve které se v hlavní roli objevoval herec Noah Wyle. Ten v současnosti hraje v seriálu Falling Skies (také na TNT), nicméně tento závazek by mu v žádném případě nebránil natáčení nového projektu. Ten dostal název The Librarians a jeho tvůrcem je výkonný producent Leverage, Dean Devlin.

Děj se soustředí na výjimečně talentovanou čtveřici lidí, které si vybere samotný Flynn, aby pracovali pro knihovnu, ve níž je zaměstnaný i on. Budou cestovat po celém světě, kde budou vyšetřovat různé záhady, bojovat proti starověkým konspiracím a chránit nevinné před tajným a nebezpečným světem magie.

Pokud si TNT seriál objedná, mohou se fanoušci filmů Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004), Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna (2006) a Flynn Carsen: Kletba Jidášova kalichu (2008) těšit na volné pokračování. Stanice má zatím objednané piloty k projektům Agent X a Guilt by Association. V létě budou mít premiéru její seriály The Last Ship a Murder in the First.


Jste fanoušky trilogie The Librarian? Potěšilo by vás, kdyby filmy pokračovaly seriálem?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

psulek
před 194 týdny
Po skonceni serialu Warehouse 13 (konci tento rok) tak by to mohlo byt...
Mik
před 194 týdny
Filmy byly docela fajn, hlavně ten první, takže určitě na to mrknu. Že by druzí...
ševča
před 150 týdny
Po prvním dvoudílu musím říct, že je to spíš nový Warehouse 13 než pokračování...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY