Facebook Twitter E-mail
28. února 2014

Role Constantina obsazena!

O tom, že si NBC objednala pilot k adaptaci grafického románu Hellblazer od DC Comics, jste už od nás samozřejmě slyšeli. Záhadou jen zůstavalo, kdo že propůjčí svou tvář temnému hrdinovi, který je znám svým cynismem a upřímností.

Do pilotní epizody (a možné následné série) byl obsazen dvaatřicetiletý rodák z Walesu – Matt Ryan. Hereckých zkušeností nemá zase tolik. Nejdelší účinkování bylo v seriálu Myšlenky zločince: Chování podezřelých, kde si zahrál agenta Micka Rawsona. Také se mihl v několika epizodních rolích v seriálech (Vikings, Tudorovci a Torchwood).

Fanoušci počítačových her si jeho hlas mohou vybavit ze hry Assassin's Creed IV: Black Flag, kde namluvil postavu Edwarda Kenwaye. Ve filmovém světě se objevil spíše v béčkových záležitostech jako Warhouse nebo Krvežíznivé opice.

Se zveřejněním jména Matta Ryana už se také vyrojily první kritiky. Proč? Některým fanouškům se nezdá, že by Matt odpovídal představě komiksového Constantina, vysokého, štíhlého blonďáka v baloňáku. Díky barvě vlasů se prý více podobá hlavní postavě filmové adaptaci, kterou hrál Keanu Reeves.


„Co si o výběru hlavní role myslíte vy? Je barva vlasů důležitá? Zaujal vás Matt, nebo máte jinou představu?“

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Merenwen
před 194 týdny
No na tej fotke sa asi snaží o tajomný výraz tváre :DD, ale čo uvidíme......
Jessica Angell
před 193 týdny
Tak já komiks nebo podle čeho to je neviděla/ nečetla, ale Matta miluju! On a...
ševča
před 146 týdny
Tak ty vlasy si obarvil, už za to by měl dostat body, většina se prostě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY