Facebook Twitter E-mail
28. února 2014

Simpsonovi spojí síly s fotbalisty Chelsea

Simpsonovi chystají další velké spojení a tentokrát přišel na řadu fotbal. Nezadržitelně se blíží fotbalové mistrovství světa, které se letos odehraje v Brazílii, a tak i žlutá rodinka připravuje epizodu, kde bude fotbal hrát hlavní roli.

Tato epizoda nese oficiální název „You Don’t Have to Live Like a Referee“ a přinese příběh o Homerovi, který se jako rozhodčí zúčastní fotbalového šampionátu. Příběh bude sledovat cestu nejslavnější springfieldské rodinky do Brazílie. Homerova poctivost bude v sázce, jihoameričtí gangsteři se na něj totiž rozhodnou vyzkoušet uplácení. Odvysílání této epizody je připraveno již na březen.

„Rok 2014 je rokem fotbalu a mistrovství světa, které se jako největší sportovní událost ponese do všech koutů světa od velkoměst po malé vesničky. To je skvělá příležitost prezentovat řadu fotbalového zboží a propagačního obsahu, který zanechá nesmazatelnou stopu mezi fanoušky Simpsonových po celém světě,“ vyjádřil se Jeffrey Godsick, prezident Twentieth Century FOX.

Tvůrci Simpsonových se rozhodli spolupracovat s několika fotbalovými kluby po celém světě. Mezi vyvolenými nechybí španělská Barcelona, ruský Zenit Petrohrad, portugalské FC Porto, italský Juventus Turín, ale i brazilský Corinthians a argentinská Boca Juniors. Pro českého fanouška je však nejzajímavějším týmem zástupce z Britských ostrovů.

Tvůrci zvolili londýnskou Chelsea v čele s českým brankářem Petrem Čechem, kterého doplní čtveřice hráčů Eden Hazard, Fernando Torres, John Terry a Frank Lampard. Fanoušky Chelsea nejspíš překvapí, že se nedostalo na Davida Luize, který svou image nápadně připomíná Leváka Boba.

„Je to skvělé, že uvidím sebe a ostatní hráče jako postavičky ze Simpsonových. Simpsonovi byli a jsou stále mým oblíbeným pořadem a mají ho rády i moje děti. Nemůžu se dočkat, jak bude Homer s Bartem vypadat v dresu Chelsea,“ nechal se slyšet John Terry a doplnil ho výkonný ředitel Chelsea Ron Gourlay: „Jsme velice potěšeni oznámením tohoto vzrušujícího partnerství. Simpsonovi jsou velmi populárním seriálem a já doufám, že si fanoušci Chelsea užijí možnost vidět v této show naše velké hvězdy.“

Pro Simpsonovi to není první spojení s fotbalisty, už dříve se v epizodách objevil například portugalec Cristiano Ronaldo a před ním také brazilec Ronaldo. Ten se shodou okolností objevil v epizodě, kde si Homer poprvé vyzkoušel roli rozhodčího.


Co říkáte na spojení fotbalu a Simpsonových? Máte radost z českého zastoupení?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY