Facebook Twitter E-mail
2. března 2014

Brutální Nikita mezi piráty

Zocelena v boji po boku Toma Cruise (Mission: Imposible III) a vycvičena k práci agentky Divize (Nikita), jde Maggie Q vstříc osudu většímu než kdy předtím.

Minisérie s názvem Red Flag je zasazena na začátek devatenáctého století a pojednává o ikonické postavě z čínské historie s pozoruhodným příběhem. Její jméno je Ching Shih.

Z prostitutky, vdovy po pirátovi, se stane nejmocnější pirátkou v celé historii a dostane se do čela nejúspěšnějšího zločineckého syndikátu v Číně. S více než sto tisíci námořníky a patnácti sty plavidly měla Ching pod kontrolou Jihočínské moře. Bojovala s čínským císařským námořnictvem, portugalským námořnictvem a všemocným britským námořnictvem a nakonec je všechny porazila. Její flotila přijala přísný morální kodex, který zahrnoval loajalitu, poctivé dělení uloupené kořisti a také pravidla chování. Například mimomanželský sex (včetně znásilnění) a cizoložství se trestalo smrtí. Stala se tak mocnou a obávanou, že nakonec byla jediná možnost, jak ji a její rostoucí impérium zastavit, úplná amnestie (pro všechny její piráty) a zajištění na důchod. Zemřela v pokročilém věku, jako majitelka Domu hazardu.

„Je to vzrušující, mít možnost sdílet skutečný životní příběh Ching Shih s publikem, které je obeznámeno s její prominentní historií, ale i s tím, které není,“ řekla Maggie Q.

Produkční tým tvoří Steven Jensen z Independent Television Group, Mike Medavoy a Benjamin Anderson z Phoenix Pictures (Black Swan) a Fred Fuchs (Transporter).


Zaujal Vás příběh nejslavnější čínské pirátky? A co Maggie Q?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carnastea
před 189 týdny
Zní to úžasně :)
romana55@seznam.cz
před 189 týdny
Jé, tak na to se moc těším.
ševča
před 167 týdny
Pro film o 2 hodinách je toho škoda. Vzali by to moc stručně. Ale takový...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY