Facebook Twitter E-mail
3. března 2014

Hvězda seriálu Ringer hlavní postavou nového dramatu Forever

Ioan Gruffudd, kterého jsme vídali v seriálu Ringer, se vrátil. Připadla mu další role v novém dramatu s názvem Forever. Tentokrát přistál na stanici ABC.

V tomto novém dramatu hraje Henryho Morgana, vyšetřujícího lékaře z New Yorku, který studuje mrtvé. Snaží se najít klíč ke zbavení se své kletby. Jak to tak vypadá, je totiž tajně nesmrtelný. A co víc, jeho investigativní práce s detektivem Jo Martinezovou a vztah s nejlepším přítelem Abem (Judd Hirsch) odkrývají jeho pestrý a dlouhý život.

Projekt pochází z pera Matthewa Millera, známého díky seriálu Chuck. Ten spolu s Danem Linem a Jennifer Gwartz zastává i výkonného producenta.

Naposledy si Gruffudd zahostoval v seriálech Glee, Castle a Necessary Roughness. Jeho poslední hlavní role byla v nešťastně zrušeném Ringeru.


Stále oplakáváte zrušený Ringer? Jste rádi, že Ioan Gruffudd je zpět v tak trochu nadpřirozené formě? Co říkáte na námět samotného seriálu? Podělte se o dojmy.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
LenkaTalaskova
Autorka je Whedonovec a fanynka sitcomů, fantasy a dramat. Nejraději se začte do povídek její nejoblíbenější série Fifty Shades Trilogy. Kromě toho překládá seriál The Crazy Ones.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LenkaTalaskova
před 194 týdny
Sdílím stejný názor. :-) Také mě naštvali.
Metrix
před 194 týdny
Vypadá to podobně jako New Amsterdam, uvidíme jak to dopadne.
ševča
před 186 týdny
Zní to zajímavě.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY