Facebook Twitter E-mail
2. března 2014

Steven Moffat o americké verzi Doctora Who

Kolem seriálu Doctor Who (Pán času) je poslední dobou poměrně živo. Chystá a natáčí se osmá série, ve které se poprvé jako Doctor představí Peter Capaldi. Dozvěděli jsme se, že si vyžádal účast Daleků a že nás v nové sérii čeká mužský společník.

Nyní se prozměnu rozhovořil Steven Moffat, tentokrát na téma americké verze Doctora Who. Díky tomu už víme, že na seznam lidí, kteří nechtějí americký remake vidět, si můžeme připsat další jméno. Aktuální showrunner tuto myšlenku vůbec nemá rád, ba naopak to vypadá, že ji vyloženě nesnáší.

„Když se na to ptáte, řekl bych, že je to naprosto šílený nápad. Na světě není místo pro víc než jednoho Doctora. Bylo by to příšerné,“ nechal se slyšet Moffat. Doufejme, že BBC nehodlá v dohledné době nic měnit a udrží značku Doctora Who v bezpečí před potenciálními předělávkami. Podle Moffata tato show nemůže být víc britská. Kromě toho, dovedete si Doctora představit s americkým přízvukem?


A co vy? Dokážete si představit americkou verzi Doctora? Nebo je to podle vás čistě britská záležitost?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ArchitectOfLight
před 189 týdny
Myslím, že americký DW film z '96 bol dosť odveci, aj keď to nebol zase...
ševča
před 144 týdny
To je i právě Sherlock a nezastavilo je to. Amíci by se měli naučit, že...
The Doctor from The TARDIS
před 143 týdny
Jestli jim to BBC nikdy nedovolí, ale stejně to udělají (viz remake na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY