Facebook Twitter E-mail
2. března 2014

SARS: Vikingové opět válčí

Čas od času nepřinášíme SARS bleskovky jen o seriálech komerčních stanic, ale také o výsledcích seriálů na kabelovkách. Vzhledem k tomu, že před pár dny začala druhá řada seriálu Vikings, není od věci se na čísla sledovanosti podívat.

Premiérovou epizodu druhé řady sledovalo 3,55 milionu diváků. To se sice oproti první řadě může zdát málo (jde o třetí nejhorší výsledek seriálu), v celkovém kontextu to ale zdaleka stačí. Epizoda se stala nejsledovanějším pořadem večera na kabelovkách a díky tomu usadila Vikingy na třetí místo za The Walking Dead a American Horror Story v letošní sledovanosti na kabelovkách.

Tím ale úspěch Vikings nekončí. V den premiéry byl nejkomentovanějším seriálem na Twitteru, a to dokonce s 28% nárůstem oproti startu sezóny první. Na hlavní stránce stanice, History.com, seriál zaznamenal vůbec největší návrat fanoušků ze všech seriálů History Channel, co se týče návštěvnosti stránek a zhlédnutých videí.


Nenechali jste si ujít páteční premiéru druhé řady? Vyplatil se rok čekání?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tulrika
před 190 týdny
Skvělý seriál a my všichni doma jsme si na něj počkali rádi. Doufám, že udrží...
zbynhu
před 190 týdny
První díl druhé série bezvadný, jen tak dál.
Earenis
před 189 týdny
První díl byl skvělý. Moc se těším na další díly, věřím, že to ještě bude pecka!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY