Facebook Twitter E-mail
4. března 2014

Kal Penn detektivem v Battle Creeku

Seriálový svět ho zná především jako doktora Lawrence Kutnera z lékařského dramatu Dr. House. Prozatím jediné delší účinkování v seriálu (po skončení House) byl opět doktor, tentokrát terapeut, v Jak jsem poznal vaši matku. Nyní by si Kal Penn měl zahrát v připravovaném seriálu Battle Creek.

Výkonnými producenty tohoto projektu jsou Mark Johnson (Perníkový táta), a Vince Gilligan (Akta X, Perníkový táta), který také napsal původní scénář, a David Shore, který bude zároveň showrunnerem pro Sony Pictures Television/CBS Television .

Pro Kala Penna je to znovushledání jak s Davidem Shorem (spolupracovali spolu na téměř čtyřiceti epizodách Dr. House), tak i se CBS. Loni si zahrál jednu z hlaních postav v seriálu We Are Men, který byl ale po prvních čtyřech epizodách zrušen.

A o čem že to je? Battle Creek je drama, které původně vytvořil Vince Gilligan už v roce 2002. Příběh se soustředí na dvojici vyšetřovatelů (detektiv a agent FBI), s naprosto rozdílným pohledem na svět. Společně se musí vypořádat s naprostýmu nedostatkem zdrojů a podvody a najít odpověď na otázku, zda jsou lsti a cynismus dost na vyčištění ulic Battle Creeku, městečka ve státě Michigan, nebo bude účinnější pravý opak – naivita, důvěra a záložní zdroje.

Kal Penn hraje místního detektiva, který bude mít pár výhrad k nově příchozímu agentovi FBI.

Tento projekt dostal rovnou objednávku na prvních třináct epizod. Datum premiéry nebylo stanoveno.


Co říkáte na tohle detektivní drama? Máte rádí Kala Penna?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY