Facebook Twitter E-mail
4. března 2014

Natáčení finálové série Strike Back přerušeno

Natáčení desetidílné finálové série vojenského dramatického seriálu Strike Back (Protiúder) od stanice Cinemax je v tuto chvíli na nucené přestávce, kterou si vyžádalo zranění seržanta Damiena Scotta, tedy přesněji jeho hereckého představitele, Sullivana Stapletona.

Ten se celkem vážně zranil ve svém volném čase při prozkoumávání Bangkoku v Thajsku, kde aktuálně natáčení probíhá. Kvůli tomu je natáčení seriálu na šest měsíců pozastaveno, aby se Stapleton plně zotavil. Spolu s Philipem Winchesterem (serž. Michael Stonebridge) totiž většinu akčních a tedy fyzicky náročných scén natáčejí sami bez použití kaskadérů, takže je před natáčením potřeba intenzivní trénink. Aby mohl Stapleton natáčení absolvovat, musí být tedy fyzicky zcela v pořádku.

Produkce finálové řady bude teď v březnu v Thajsku ale pokračovat – Stapleton totiž většinu svých scén natočil už dříve, aby se mohl aktuálně věnovat propagaci filmu 300: Vzestup říše, který jde tento týden do kin. V něm ztvárnil hlavní roli Themistokla. Jeho zranění však plány na propagaci filmu ovlivní.

Za půl roku se natáčení Strike Back přesune do Maďarska. Toto nucené přerušení tak bude mít vliv na premiéru čtvrté (respektive páté, když bereme v potaz i původní britskou minisérii) řady, která byla původně naplánována právě na podzim.

Stanice HBO/Cinemax a produkční společnosti Sky a Left Bank Pictures pak společně vydaly toto prohlášení:

Kvůli zranění Sullivana Stapletona se mění produkční plán Strike Back. Po dokončení natáčení v Thajsku bude produkce seriálu v Maďarsku pozastavena, aby se mohl zcela zotavit. Obnovení produkce je naplánováno na podzim. HBO/Cinemax, Sky a Left Bank Pictures společně přejí Sullivanovi úplné a brzké uzdravení.

Stapletonův agent pak vydal toto krátké prohlášení:

Po nehodě v Thajsku Sullivan odpočívá a je na cestě k úplnému zotavení. Vážíme si všech přání a podpory.

A i my samozřejmě přejeme Sullivanovi brzké uzdravení…


Tak co, jak moc se těšíte na finálovou sérii Strike Back?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kuzuri
před 194 týdny
moc moc sa tesime! Ale netesi nas zla sprava ohladne zranenia Sullivana a teda...
Beatrix
před 193 týdny
To jsem si myslela, že už bude nová řada brzo (poté co jsem před pár měsícama...
inekafe
před 193 týdny
no, ono by sa v prípade neprerušenia plánov takýmto nešťastím začala...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY