Facebook Twitter E-mail
7. března 2014

Piloty v sezóně 2014/2015 (NBC)

Dnes zakončíme pilotový přehled komerčních stanic stanicí NBC. Ta si objednala ze všech stanic nejvíc pilotů, Zda bude mít šanci najít správný seriál nám sdělte v diskusi.

Komedie

A to Z

romantika a vztah

Nevyzpytatelná romantická komedia z prostředí společnosti, která provozuje online seznamku a mapuje vztahy „od A do Z“ – od seznámení do rozchodu. Postavy prochází složitým světem online randění a kladou si otázku: Existuje vůbec osud?

Bad Judge

komedie pro schizofreniky

Seriál se točí okolo života sexuálně nesmlouvavé ženy, která si pohrává se zákonem a snaží se najít rovnováhu mezi svým životem „na hraně“ a svou profesí – náhodou je totiž taky soudkyně.

Ellen more or less

komedie o ex-tlusťošce

Žena průměrné postavy začne znovuobjevovat svůj život a lásku poté, co shodí 45 kilo.

Feed Me

Dallas se smyslem pro humor

Cesta do hlubin intimních vztahů a touhy se točí okolo dysfunkční rodiny, kterou spojuje vzájemná láska a společně vlastněná restaurace. Když se provalí, že manžel dcery Emmy má milenku, rodina se semkne, aby ji ochránila.

Fifth Wheel

další HIMYM se single ufňukancem

  • Kdo za tím stojí: Heidi Niedermeyer, Elena Crevello, Mark Gordon, Andrea Shay
  • Kdo v tom hraje: –

Dívka se musí vyrovnat s tím, že jako jediná ve skupině svých mladých přátel s nikým nechodí.

Lifesaver

další vztahovka

Dva úplné protiklady se neoddělitelně spojí, když jeden zachrání život tomu druhému.

Love is Relative

seriálová verze You, Me and Dupree

Muž a žena začnou své manželství vidět novýma očima, když se k nim přestěhuje její čerstvě rozvedený bratr.

Marry Me

romantický sitkom

Dva mladí lidé se zasnoubí a rychle si uvědomí, že je to těžší, než se zdá.

Mason Twins

komedie s bláznivou rodinou

Po 15 letech odloučení se znovu dají dohromady dvouvaječná dvojčata Pender a Lizzie. Pendeřin perfektní život ve městě se rozpadne na kusy, a když se vrátí na předměstí, kde vyrůstala, zjistí, že její sestra od puberty vůbec nedospěla.

Mission Control

souboj o Měsíc

Seriál se odehrává v roce 1962 a zkoumá, co se stane, když silná žena a chlapácký astronaut soutěží, kdo z nich přistane na Měsíci.

Mr. Robinson

klasický sitkom ze střední

Talentovaný hudebník se snaží přizpůsobit novému životu učitele na střední, kde musí zvládnout předčasně vyspělé žáky, vztahy s učiteli a lákadla v podobě svobodných matek.

Seriál má objednáno již 6 epizod.

The Money Pit

náhražka Rules of Engagement

  • Kdo za tím stojí: Justin Spitzer, Justin Falvey, Darryl Frank
  • Kdo v tom hraje: –

Novomanželé se snaží přežít nástrahy moderního vztahu, zatímco se jim rozpadá dům.

Old Soul

pečovatelská komedie

Mladá žena se snaží přijít na to, kým vlastně je, ale mezitím pracuje jako pečovatelka o skupinku umíněných starých lidí.

One Big Happy

Will & Grace na mínus první + dítě?

Lesbička a heterosexuál – nejlepší přátelé, kteří spolu bydlí – se rozhodnou, že si spolu pořídí dítě. Všechno se ale zkomplikjuje, když se muž seznámí s jejich životní láskou.

The Pro

jak zpátky na vrchol

Kariéra „Big Bena“ Bertrahma, bývalého šampiona tenisové dvouhry, jde do kytek, a navíc přijde o peníze kvůli nerozumným investicím. Skončí jako trenér v tenisovém a golfovém klubu, kde se snaží vloudit zpátky mezi nejbohatší procento Američanů.

Tooken

podivínka objevuje civilizaci

Žena uprchne z kultu soudného dne a začne nový život v New York City.

Two to Go

romantický film roztažený do seriálu

  • Kdo za tím stojí: Bryan Shukoff, Kevin Chesley
  • Kdo v tom hraje: Echo Kellum (Sean Saves the World), Christine Woods (FlashForward)

Kurt a Laura byli celý život nejlepší přátelé. Teď se musí vypořádat s nástrahami moderního randění, zatímco se jim jejich přátelé snaží dokázat, že jsou si souzeni.

Drama

Babylon Fields

vážněji pojatá zombárna

V Babylonu ve státě New York se probouzejí mrtví, a výsledkem jsou znovu získané životy, znovu otevřené staré spory a znovu kompletní rodiny – v dobrém i ve zlém. Nově obživlá těla se rychleji hojí a jsou silnější než kdokoli jiný, objevuje se proto podezření, že jsou dalším evolučním stupněm člověka.

Coercion

Homeland po Rusku

Thriller o osudech rodiny O’Connorů a jejich syna Alexe – vyznamenaného válečného hrdinu a analytika CIA, skutečného patriota, který miluje svou vlast a svou rodinu. Alex netuší, že jeho rodiče a sestry jsou členy neaktivní ruské špionské buňky. Ta je znovu povolána do akce a Alexovi rodiče jsou nuceni špehovat vlastního syna a obrátit ho proti jeho vlasti.

Constantine

Hellblazer!

Seriál na motivy komiksů DC univerza o Johnu Constantinovi – tajemném a nekorektním podvodníkovi, který se chtě-nechtě brání nás před temnými silami z pekel.

Emerald City

minisérie – klasika v moderním kabátě

Moderní a temné ztvárnění klasického příběhu o čaroději ze země Oz, se smrtícími válečníky, soupeřícími královstvími a neslavným čarodějem v podobě, jakou jsme ještě neviděli. Umíněná dvacetiletá Dorothy Gale se nevědomky vydá na cestu, která ji vrhne do středu epické a krvavé bitvy o nadvládu nad zemí Oz.

The Mysteries of Laura

mysteriózní policejní drama

Příbeh je založený na populárním španělském seriálu Los Misterios De Laura. Sleduje život a vztahy detektivky z oddělení vražd, která si poradí s vraždícími zločinci, ale ne se svými ďábelskými dvojčaty.

Odyssey

Last Resort kříslý Homelandem

Životy tří rodin se obrátí naruby, když jsou vojačka bez prostředků, rozčarovaný firemní právník a znevážený politický aktivista vtaženi do šokujícího mezinárodního vojenského spiknutí.

Salvation

kontroverzní pohled na církev

Příběh na pozadí prominentní texaské církve, která věnuje stejnou pozornost víře, rodině i korupci. Seriál se točí kolem Jennifer Strickland, jež musí bránit své děti, církev a víru poté, co její manžel zemře za záhadných okolností.

Shades of Blue

komplikovanější policejní drama

Harlee McCord, svobodná matka a detektivka, pracuje v utajení pro protikoruopční oddíl FBI. Dostane se do jednotky známé pro své vysoké statistiky zatčení, jejíž členové jsou pro ni skoro jako rodina a pomáhají jí i s výchovou dcery. Harlee teď čelí morálnímu dilematu – měla by totiž po této své náhradní rodině jít.

Seriál má objednáno již 13 epizod.

The Slap

minisérie – politicko-rodinné drama

  • Kdo za tím stojí: Jon Robin Baitz (Brothers & Sisters), Walter Parkes, Laurie MacDonald, Ted Ayres
  • Kdo v tom hraje: –

Složité rodinné drama, které začne malým incidentem, kdy dá muž pohlavek nevychovanému dítěti jiného páru. Zdánlivě drobná domácí neshoda rozdělí rodinu a vede až k odhalení dlouho skrývaných tajemství. Výsledkem je žaloba, která nastavuje zrcadlo základním americkým hodnotám u všech, kteří jsou do ní zataženi.

State of Affairs

méně komplikované The West Wing

Hlavní postavou je atašé CIA, poradkyně prezidenta ohledně těch nejvýznamnějších incidentů po celém světě. Snaží se najít rovnováhu mezi svou velkou politickou zodpovědností a komplikovaným osobním životem.

Tin Man

kriminální sci-fi z budoucnosti

Kriminální psychothriller z nepříliš vzdálené budoucnosti se točí okolo uprchlého robota obviněného z vraždy prvního stupně, který může mít klíč k budoucnosti vývoje lidstva, a mladé advokátky, která ho musí obhajovat.

Další díly seriálu

Piloty v sezóně 2014/2015 (ABC) (3. 3. 2014)
Piloty v sezóně 2014/2015 (CBS) (4. 3. 2014)
Piloty v sezóně 2014/2015 (CW) (5. 3. 2014)
Piloty v sezóně 2014/2015 (FOX) (6. 3. 2014)
Piloty v sezóně 2014/2015 (NBC) (právě čteš)
Piloty v sezóně 2014/2015 (ostatní) (8. 3. 2014)
Piloty v sezóně 2014/2015: Shrnutí (10. 3. 2014)
Herci míří do pilotů 2014 (12. 3. 2014)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Zdeněk Král
Autor se na SerialZone dostal v lednu 2011 a od té doby úspěšně znásobil svou závislost na seriálech. Kromě nich se zajímá o moderní technologie, hry, sci-fi literaturu a vše kolem služeb Googlu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Moloch
před 188 týdny
Tak jak se říká ne vždy vítězí kvantita nad kvalitou. Docela mě mile překvapilo...
dagsoftware
před 188 týdny
Mysteries of Laura, Shades of Blue, Tin Man A to Z (aspoň pilot kvôli...
ševča
před 185 týdny
A to Z je 100 questions v bledě modré. To bylo super, ale zrušili ho, tak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY