Facebook Twitter E-mail
5. března 2014

Under the Dome: Začalo natáčení druhé série

3.3. 2014, to je přesné datum, kdy se začala natáčet druhá řada seriálu Under the Dome. Natáčení vypuklo v přístavním městečku Wilmington v Severní Karolíně. Scénář první epizody druhé série si vzal na starosti samotný Stephen King, na jehož románu je seriál založen, a režii bude mít pod palcem Jack Bender.

Letní hit stanice CBS se vrátí 30. června a bude se snažit navázat na úspěch z loňského roku. Loni totiž patřil na první místo ve sledovanosti mezi letními seriály s průměrem okolo 15 miliónů diváků a ratingem 3.9 u skupiny 18–49.

Under the Dome je příběh malého města, které se náhle a nevysvětlitelně ocitne odříznuté od zbytku světa obrovskou průhlednou kupolí. Obyvatelé městečka se musí vypořádat se vzniklou situací a s post-apokalyptickými následky, které s sebou přinesla. Samozřejmostí je hledání odpovědí na otázky odkud se kupole objevila nebo zda a kdy zase bude pryč.

O nové sérii už přeci jen nějaké informace známe. Můžeme se těšit na nové postavy. Objeví se Sam, švagr velkého Jima a pohledná učitelka Rebecca a dočkáme se i tajemné ženy Pauline.


Těšíte se na novou sérii? Co říkáte na nové postavy? Znáte knižní předlohu a vadí vám změny?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Klik
před 188 týdny
Už sa teším, som zvedava na nové postavy :)
Gabik.029
před 188 týdny
Taky už jsem zvědavá na další sérii. :)
weselinka
před 188 týdny
Už aby to bylo. ;-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY