Facebook Twitter E-mail
6. března 2014

Gotham obsadil Bruce Waynea!

V letošní pilotové sezóně je několik projektů, kterým se dostává zvýšené pozornosti. Mezi ně patří i Gotham.

Ten nyní obsadil Bruce Waynea. Je fakt, že seriál se bude zaměřovat na předbatmanovskou dobu, přesto nejde tuto postavu vypustit úplně. V tomto příběhu však bude jen jako malý chlapec, o kterého pečuje komorník Alfréd; komisař James Gordon se bude snažit vyřešit vraždu jeho rodičů. Bruce Waynea si zde zahraje David Mazouz.

Tento mladý herec posledně účinkoval v seriálu Touch (Doteky osudu), kde se objevil v roli Jakea Bohma, syna hlavního hrdiny Martina Bohma, kterého hrál Kiefer Sutherland.

Společně s touto zprávou byla oznámena i další postava. Půjde o podezřelou a nepředvídatelnou pouliční zlodějku Selinu Kyle (tedy všem moc dobře známá Catwoman). Ta je zároveň také dospívajícím sirotkem. Zahraje si ji Camren Bicondova, mladá herečka, která zatím za sebou nemá žádnou výraznou roli.

Tyto dvě role byly zároveň označeny za poslední hlavní role. Už dříve bylo oznámeno, kdo se objeví v hlavní roli komisaře Gordona. Nedlouho poté přišla zpráva o obsazení další čtveřice postav a na závěr jsme se dozvěděli, kdo se objeví jako hlavní záporák.


Co říkáte na představitele? Dovedete si ho v roli představit?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Crazy-Nut*
před 189 týdny
Skvělé zprávy, hned je důvod navíc, proč se na tento seriál těšit :)
Tulrika
před 189 týdny
Už se nám to hezky rýsuje :-)
ševča
před 185 týdny
Selina dětský kriminálník? Nebyla pointa její postavy, že šlo o uťáplou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY