Facebook Twitter E-mail
7. března 2014

Mila Kunis: Zásnuby a nová role

Je to jen několik dnů, co hollywoodský pár Mila Kunis a Ashton Kutcher oznámil zásnuby. Tento pár se ale nepotká jen před oltářem, vystoupí spolu i před kamerami. Mila si totiž zahraje v seriálu Dva a půl chlapa.

Podle tiskové zprávy stanice CBS se objeví v aktuální jedenácté sérii jako Vivian. Její postava je popsána jako světaznalá volnomyšlenkářka, která okouzlí Waldenovo srdce v okamžiku, kdy se objeví před jeho prahem. Je tu však jeden problém, Walden už někoho má.

Hrát společně pro ně není nic nového. Ještě než se z Ashtona stal multimilionář Walden Schmidt, tak se pravidelně objevoval jako Michael Kelso v seriálu Zlatá sedmdesátá a jeho partnerku Jackie nehrála žádná jiná než právě Mila Kunis.

Kromě role Jackie si můžete Milu pamatovat hlavně z filmových rolí. Objevila se například jako tanečnice v Černé labuti (Black Swan) nebo jako přítelkyně hlavního hrdiny ve filmu Méďa (Ted). Zapomenout však nesmíme ani na seriál Griffinovi (Family Guy), kde namlouvá postavu Meg.


Co říkáte na zásnuby páru? Máte radost, že se spolu objeví znovu i v seriálu?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 189 týdny
To jsem zvědavá ;)
Pajky
před 189 týdny
Na ten díl se těším, docela pobavilo i to špičkování v posledním díle
ševča
před 124 týdny
Tenkrát byla Mila ještě pod zákonem, takže tušit něco se Ashtonovi nemuselo...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY