Facebook Twitter E-mail
6. března 2014

HIMYD: Víme, kdo bude Barney v ženském těle!

Mnohými očekávaný pilot How I Met Your Dad, který je spin-offem populárního sitcomu How I Met Your Mohter (Jak jsem poznal vaši matku), obsadil další postavu z hlavní skupinky přátel. O slovo se přihlásila Juliet.

Do role Juliet byla obsazena herečka Krysta Rodriguez, kterou si fanoušci můžou pamatovat z hudebního seriálu Smash. Juliet je nejlepší přítelkyně Sally (Greta Gerwig). Podle oficiálního popisu jde o sexy a vznětlivý živel, který vede nejúspěšnější módní blog v zemi. Vypadá to, že Juliet je ženskou verzí Barneyho Stinsona. Juliet je tajně ráda, že se Sally rozešla se svým nudným manželem.

Obsazení Krysty Rodriguez přichází pár dní poté, co herečka Eliza Dushku oznámila, že si pročítá scénář a uvažuje právě o roli Juliet.

V potenciálním seriálu se také objeví Drew Tarver v roli Sallyina nejlepšího přítele Todda, který je zároveň manželem jejího bratra.


Jste zvědaví na pilot HIMYD? Jak se vám zatím líbí obsazení?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Drunk_Queen
před 180 týdny
Neměl by se HIMYD smáznout, když z toho stejně nic není? :-D
IcePrincess
před 180 týdny
Jeste bych to nechala, protoze je moznost, ze serial zakoupi jina televizni...
ševča
před 177 týdny
Eliza má na víc.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY