Facebook Twitter E-mail
7. března 2014

Guilt By Association: Julia Stiles v dramatu stanice TNT

Stanice TNT připravuje nové právní drama Guilt By Association a po dlouhém hledání obsadila hlavní důležitou ženskou postavu. Zahraje si jí Julia Stiles, která roli převezme po původně plánované Neve Campbell.

Projekt je založen na stejnojmenné knize od Marcii Clark. Guilt By Association sleduje příběh tří žen, které skončí zapletené ve stejném případě. Půjde o detektivku losangeleské policie Bailey Keller (Elisabeth Rohm), prokurátorku Toni LaCollette (Rose Rollins) a zástupkyni okresního advokáta Rachel Knight.

Julia Stiles se tady objeví jako Rachel, talentovaná zástupkyně okresního advokáta v Los Angeles, která občas působí mimo hranice zákona, aby ho pomohla dodržovat. Je totiž členem speciální jednotky Trials. Čím těžší případ, tím lépe. Rachel je poháněna soucitem a pronásledována pocitem viny. Díky tomu řeší nejsložitější případy v různých oborech, což dělá s humorem a mottem ‚Důkazy jsou pro slabochy‘. V okamžiku podezřelého úmrtí blízkého spolupracovníka se musí spoléhat na vlastní úsudek a instinkty. Neortodoxní, impulzivní a možná i trochu sebedestruktivní Rachel se nezastaví před ničím, aby odhalila pravdu.

Svou poslední seriálovou rolí rozhodně slavila úspěch. Za roli Lumen Ann Pierce v seriálu Dexter byla Julia nominována na Emmy i Zlatý Glóbus. I přesto si ji pravděpodobně hodně diváků spojí s romantickými komediemi jako Princ a já, Úsměv Mony Lisy nebo 10 důvodů, proč tě nenávidím.


Co na projekt říkáte? Jste rádi, že se Julia vrací na obrazovky?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LenkaTalaskova
před 196 týdny
Jsem ráda, že Julia bude mít svou hlavní seriálovou roli a potěšila mě zde...
Gabik.029
před 196 týdny
TNT, zajímavá zápletka a super obsazení, takže já jsem nadšená. :)
Clear
před 196 týdny
U těchhle novinek jen z popisku nikdy člověk neví, co se vyvrbí, ač tam...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY