Facebook Twitter E-mail
8. března 2014

Archer s námi bude minimálně do roku 2016

Stanice FX se rozhodla být štědrá a seriálu Archer nadělila obnovení rovnou na dvě série! Hodlá tak prodloužit svůj animovaný klenot až do roku 2016. Tímto krokem tak umožnila seriálu další možnosti vysílání například v podobě syndikace.

FX objednala šestou a zároveň i sedmou sérii. Obě budou obsahovat 13 nových epizod. Samozřejmě není vyloučené další prodloužení seriálu.

„Archer je jednou z nejlepších komedií v televizním programu a navíc hraje významnou roli v růstu komediální značky FX. Jsme vděční tvůrcům Adamu Reedovi, Mattu Thompsonovi a jejich týmu a zároveň také neuvěřitelnému hlasovému obsazení. Těšíme se na podporu jejich práce v minimálně dalších dvou sériích,“ řekl zástupce stanice pro program Eric Schrier.

První epizoda páté série znamenala pro seriál velký úspěch. Návrat Archera si nenechalo ujít 1,65 milionů diváků, z čehož 1,3 patřilo do skupiny dospělí 18–49. Do konce série ještě zbývá 7 epizod a finále je naplánováno na 21. dubna. Epizody této série zaznamenaly oproti minulé sérii nárůst v průměru o 2 %, což znamená, že se jedná o vůbec nejsledovanější sérii seriálu.

Archer patří do silného komediální bloku, kterým se FX a FXX může pyšnit. Na tomto seznamu dále najdeme seriály jako Wilfred, Anger Management, The League, Legit, It's Always Sunny in Philadelphia a také letošní novinku Chozen. V příští sezóně se také připojí dvojice You're the Worst a Married.


Co říkáte na obnovení? Máte radost z dalších dvou sérií Archera?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY