Facebook Twitter E-mail
10. března 2014

Spin-off Supernatural mění název a obsazuje jednu z rolí

Pravděpodobně už jste zaznamenali, že jeden z nových chystaných projektů stanice CW je spin-off k úspěšnému seriálu Supernatural (Lovci duchů). Ten nyní změnil název a obsadil další z hlavních rolí.

Nejdříve tedy k názvu. Původně seriál figuroval pod pojmenováním Supernatural: Tribes, což se nyní změnilo a ponese název Supernatural: Bloodlines. Pilotní díl bude odvysílán během aktuální řady původního seriálu a odehraje se tak 29. dubna.

Není to však jediná změna, která se k projektu vztahuje. O tom, jaké budou v pilotu postavy už jsme vám psali, stejně tak, už jsme informovali i o obsazení některých rolí. Nyní se odtajnila další hádanka, jelikož byla obsazena role Violet. Tuto roli si zahraje Melissa Roxburgh, i ta může být divákům CW povědomá. Má za sebou vedlejší roli v seriálu Arrow a dokonce i zkušenost z původního seriálu Lovci duchů.

Její postava Violet je vlkodlak, je členem mocné vlkodlačí rodiny. Přesto svoji identitu skrývá. Hlavním důvodem je zakázaná láska. Violet je totiž zamilovaná do Davida (Nathaniel Buzolic), což je pro změnu měnavec. V Chicagu se tedy bude odehrávat láska ve stylu Romea a Julie. Není to však jediné, na co se v Chicagu můžeme těšit, dojde zde také na epickou bitvu pěti konkurenčních nelidských rodin a na lovce hledajícího pomstu.


Co říkáte na změnu názvu? A jak se vám zatím zamlouvá obsazení?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ještěrka
před 188 týdny
Bože, jdu zvracet......
spike
před 188 týdny
No podle mě tento námět může jen mile překvapit. Ta horší varianta je, že to...
OlinkaS
před 180 týdny
Super, jakmile se v Supernatural objevil Kol z Vampire Diaries, byla...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY