Facebook Twitter E-mail
11. března 2014

Katie Holmes míří do pilotu ABC

Když vše dopadne tak, jak má, dočkáme se návratu Katie Holmes na televizní obrazovky. Rozhodla se totiž připojit k zatím nepojmenovanému projektu Richarda LaGravenese.

Drama je zasazeno do New Yorku a točí se kolem lásky a soupeření mezi dvěma sobě rovnými, společensky silnými lidmi, kteří hrají nebezpečnou hru svádění skrze manipulaci dalších lidí.

Katie si zahraje postavu Ann, což je dobře vychovaná žena, o které by se dalo říct, že se profiluje do stylu Audrey Hepburn. Společně s manželem založila dobročinnou nadaci, která pomáhá zajistit čistou vodu do afrických vesnic. Zatím bezdětná Ann si začíná uvědomovat, že by chtěla založit rodinu. Nedaří se jí však přesvědčit jejího filantropického manžela, aby se společně usadili. Jiný prominentní pár, Margot a Philip, se mezitím vsadí, že zničí dokonalé manželství Ann.

Postavu Philipa si zahraje Rufus Sewell, v seriálovém světě známý z role dr. Hooda ze seriálu Eleventh Hour. O scénář se postará Richard LaGravenese, který bude zároveň i výkonným producentem. Režii pilotního dílu, který se bude natáčet v New Yorku, bude mít na starost Taylor Hackford.

Katie si diváci jistě pamatují z role Joey v seriálu Dawsonův svět nebo díky hostování v Jak jsem poznal vaši matku. V případě, že by tento pilot byl vybrán, znamenalo by to pro Katie první hlavní seriálovou roli od té doby, co v roce 2003 opustila právě Dawsonův svět.


Zaujal vás tenhle projekt od ABC? Jste zvědaví na novou roli Katie Holmes?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LenkaTalaskova
před 192 týdny
Moc úspěch projektu i Katie přeju.
Tiiina86
před 192 týdny
tento prispevok ma velmi potesil, najma jeho obsah ;) Katie taktiez fandim a...
ševča
před 176 týdny
Tohle jsou jasné Nebezpečné známosti 21. století. Myslela jsem, že bude hrát...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY