Facebook Twitter E-mail
14. března 2014

James Roday míří do pilotu CBS Good Session

Konec Psych (Agentura Jasno) se nezadržitelně blíží a proto jistě nikoho nepřekvapí, že hlavní herci z tohoto seriálu hledají role na příští sezónu.

Své nové místo si našel i James Roday, který se právě rolí Shawna Spencera proslavil nejvíce. Tentokrát míří na stanici CBS, kde si vybral pilot s názvem Good Session. Na stejnou stanici míří i jeho partnerka Maggie Lawson, která se objeví v pilotu Save the Date.

Good Session, komedie od Matta Millera (Chuck), se soustředí na spokojený pár, který navštíví terapeuta, aby jim pomohl se rozhodnout, zda si pořídit dítě. Vzápětí ale zjistí, že je zde spousta jiných věcí, které by spolu měli nejdřív probrat.

Roday se v pilotu objeví jako Joel, který si myslí, že jeho manželství s Lindsay je šťastné. V okamžiku, kdy se neshodnou na tom, jaký je ten správný čas na založení rodiny, se spustí kolotoč událostí, které budou bolestivé, vtipné, trapné i obohacující. Role Lindsay ještě nebyla obsazena. V další mužské roli se objeví Rich Sommer.


Jste zvědaví, jak se rozloučí Psych? Zaujal vás nový projekt a role pro Shawna?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LenkaTalaskova
před 192 týdny
Přiznám, že nový projekt mě zaujal.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY