Facebook Twitter E-mail
12. března 2014

CBS sestavuje letní program

Stanice CBS připravuje letní program a kromě vracejících se sérií se dočkají premiéry také novinky Reckless a Extant.

Reckless je drama, ve kterém nádherná právnička (Anna Wood) a státní zástupce (Cam Gigandet) jen těžko skrývají vzájemné sympatie, i když musí proti sobě u soudu bojovat v obrovském policejním sexuálním skandálu.

Extant je sci-fi thriller o astronautce (Halle Berry), která se po ročním pobytu ve vesmíru vrací zpět na Zemi. V počátcích je pro ni nejsložitější navázat znovu vztah se svou rodinou, který byl díky dlouhému odloučení narušen. Zároveň se díky tomu, co prožila, zdá, že jejím osudem může být do budoucna změna směřování lidstva jako takového…

Stanice oznámila termíny pro návrat reality show Big Brother, stejně jako pro start druhé série Under The Dome. Zároveň CBS potvrdila, že musela změnit plány a již dříve oznámenou premiéru seriálu Extant o týden posunula.

Podle nové plánu odstartuje Extant ve středu 9. července v 9 večer. Big Brother se s novou sérií vrátí 25. června a poběží třikrát týdně (ve středu, čtvrtek a v neděli). Druhá novinka Reckless bude debutovat 29.června v 9 hodin večer a nová řada Under the Dome se spustí 30. června v 10 hodin večer.


Těšíte se na návrat Under the Dome? A co novinka s Halle Berry, zaujala vás?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jukab
před 192 týdny
Extant vypadal dobře - a pak obsadí Berry :( Takže nic
Pajky
před 192 týdny
Jo, tak tohle cítím úplně stejně. :)
mnaulinka
před 190 týdny
Já se těším na na Reckless, už jsem si delší dobu neužila nic právnického :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY