Facebook Twitter E-mail
12. března 2014

Letní premiéry na ABC Family!

O premiérách na stanici TNT jste se již dočetli a nyní se můžete podívat, kdy se s novými sériemi představí další z řad vašich oblíbených seriálů. Data letních premiér zveřejnila stanice ABC Family, která do svého programu kromě zaběhnutých stálic nasadila i tři nové seriály. Jedná se o dvě komedie a jedno drama.

Seriál Pretty Little Liars zakončí svou čtvrtou sérii již příští týden. Poté bude následovat téměř tříměsíční pauza až do 10. června, kdy se můžete těšit na premiéru páté řady. Seriál v nové řadě oslaví i jeden významný mezník – dočká se své sté epizody. Hned po odvysílání Lhářek představí stanice první ze svých novinek. Jedná se o drama Chasing Life, které vypráví příběh o mladé novinářce (Italia Ricci), která zjistí, že má rakovinu, a život se jí tak obrátí vzhůru nohama.

Premiéra čtvrté série seriálu Switched At Birth je naplánovaná na 16. červen, v ten samý den ji bude následovat premiéra druhé série rodinného dramatu The Fosters.

Zbylé dvě novinky budou mít premiéru 25. června. Jako první bude uvedena komedie Young & Hungry, v hlavní roli s Emily Osment (Hannah Montana). Výkonnou producentkou seriálu je Ashley Tisdale (Hellcats). Jedná se o půlhodinový sitcom o mladé dívce, která ráda bloguje o jídle. Znenadání si ji najme technologický podnikatel, aby mu dělala šéfkuchařku.

Druhou komedií je Mystery Girls, kde se v hlavních rolích objeví kolegyně z Beverly Hills 90210, Jennie Garth a Tori Spelling. V novém seriálu budou hrát ženy, které hrály v televizi detektivky a nyní se rozhodly, že budou pracovat na řešení skutečných případů.

O zbylých seriálech stanice informace zatím nepodala.


Na které premiéry se těšíte nejvíce? Dáte šanci i letošním novinkám?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LenkaTalaskova
před 188 týdny
Chtěla bych zkusit Young & Hungry.
Selfinka
před 188 týdny
na Prettky se těším :) jsem zvědavá, co nám přinese pátá série, už by to možná...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY