Facebook Twitter E-mail
13. března 2014

The Crazy Ones: Mork & Mindy opět spolu!

Toto jaro se nejspíš stalo pro CBS a její hit The Crazy Ones měsícem splněných přání. Jedno takové se splnilo i hlavní hvězdě Sarah Michelle Gellar, která se minulý rok vyjádřila jak v rozhovorech, tak na Twitteru, že by si přála pro roli své seriálové matky herečku Pam Dawber.

Tak se také stalo – již toto jaro se v jedné z nadcházejících epizod seriálu můžeme těšit na shledání staré známé dvojice Morka a Mindy ze stejnojmenného seriálu Mork & Mindy. Herečce Sarah Michelle Gellar se však nesplní přání tak úplně do detailu.

Pam Dawber nebude hrát znovu manželku Robina Williamse, nýbrž postavu jménem Lily, autorku cestopisů, která Simona zaujme. Potkají se při autogramiádě její nové knihy, Devadesát zemí, 90 tanců! Simon této dámě s dobrodružným duchem okamžitě podlehne. Možná, že se chystá výlet na planetu Ork v obřím vejci…

Williams a Dawber (která je vdaná za hvězdu NCIS Marka Harmona) hráli v Mork & Mindy v letech 1978–82. V The Crazy Ones je to po dlouhé době její první televizní vystoupení, naposledy se v televizi objevila ve filmu Nedívej se za sebe z roku 1999. Hereckého partnera jí tam tehdy dělal Patrick Duffy.


Pamatujete si seriál Mork & Mindy? Co říkáte na setkání této dvojice po letech? Zaujala vás tato epizoda?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
LenkaTalaskova
Autorka je Whedonovec a fanynka sitcomů, fantasy a dramat. Nejraději se začte do povídek její nejoblíbenější série Fifty Shades Trilogy. Kromě toho překládá seriál The Crazy Ones.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY