Facebook Twitter E-mail
15. března 2014

Které postavy se nevrátí ve čtvrté sérii Awkward?

Změna tvůrčího týmu s sebou vždy přinese nějaké změny i v samotném seriálu. Stejná věc postihla i seriál Awkward (Nešika), který po třetí sérii opustila tvůrkyně Lauren Iungerich a nahradila ji dvojice Chris Alberghini a Mike Chessler.

Ti se nyní rozpovídali o tom, jaké změny chystají a na co se v nové sérii těšit. Seriál opustí dvě postavy, které jsme pravidelně vídali v předchozím roce. Neuvidíme se s Ming a Colinem. Chris Alberghini k tomu řekl: Jessica Lu, která hrála Ming, už se nevrátí. Chtěla se posunout dál.“ Ming byla jednou z nejlepších kamarádek Jenny (Ashley Rickards), zároveň také krátce vedla asijskou mafii. Ani tento vedlejší příběh se v nové sérii nevrátí. Její absence jistě bude citelná, protože byla součástí show od prvního dne. Absenci druhé postavy tvůrci nevysvětlovali, přesto není těžké si představit, proč se Colin nevrátí. On byl ten špatný. S ním Jenna podváděla Mattyho (Beau Mirchoff), to kvůli němu si Jenna prošla celým tím temným obdobím.

Na co se podle tvůrců můžeme těšit? Jde o maturitní ročník a Chessler k tomu dodává: „Co se mi na maturitním ročníku libí je, že je to taková zvláštní doba, kdy se může kdykoliv a cokoliv pokazit. Musíte udělat rozhodnutí o tom, co budete dělat po maturitě a v tu chvíli vás nic neomezuje. Začnete chodit víc ven, poznávat svět i mimo vaše město. Jedete na obhlídku vysokých škol. Tam může Jenna potkat nového kluka a užít si vztah se starším protějškem.“

Všechny tyto změny jistě zapříčiní, že tento rok nebude jednoduchý. „V seriálu je mnoho vztahů a tento rok je o tom, jak tyto vztahy a přátelství zbořit a znovu vybudovat,“ dodává Chessler. Terčem bude samozřejmě i jediný stabilní pár Jake (Brett Davern) a Tamara (Jilian Rose Reed). „Tento rok bude zkouškou pro jejich vztah, protože když stárnete, tak se mění váš vkus a možná zjistíte, že chcete něco jiného, než ve skutečnosti máte. V minulé sérii tam byly věci, které ještě přinesou nějaké následky,“ připomíná Chessler. A když už mluvíme o následcích, tak i Jenna bude muset pykat za své chování z předchozí série.

Pokud patříte mezi fanoušky Sadie (Molly Tarlov), tak věřte, že i ona si užije své. Ve vzduchu je nejen láska, ale i nějaké velké emotivní odhalení. „Máme pro Sadie na letošek připravené opravdu zajímavé věci,“ říká Alberghini a uzavírá, „Sadie bude čelit mnoha výzvám.“ Chessler k tomu dodává: „Jsme rádi, že máme k dispozici její vztah s Austinem (Shane Harper). Díky němu se o Sadie dozvíme víc. Představte si, že postava, která vystupovala jako obrněná, se stane zranitelnou, to je opravdu dojemné.“

Mnoho fanoušků se jistě ptá, jestli bude čtvrtá série poslední. Když vezmeme v potaz, že půjde o maturitní ročník, tak to má svoji logiku. Chessler však říká: „Čtvrtá série končí jarními prázdninami.“ Stále tedy zůstává ještě několik měsíců pro jarní příběhy a pátou sérii, ne? Premiéra čtvrté série je připravena na úterý 15. dubna v 10 hodin večer.


Co říkáte na ztráty, budou vám postavy chybět? Těšíte se až vypukne nová série?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Sleslikslicka
před 187 týdny
Mě tedy v poslední sérii lezli krkem tak nějak všichni, až jsem se...
misulka78
před 187 týdny
Ming i Colin mi celkem lezli na nervy, takže dobře jim tak, haha. :D
ševča
před 177 týdny
Colin se jim silně nepovedl, ale Ming byla z původních jediná, co se mi...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY