Facebook Twitter E-mail
13. března 2014

CBS: 18 seriálů prodlouženo!

Včerejší oznámení o prodloužení sitcomu The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) pro následující tři sezóny bylo pro stanici CBS teprve zahřívací kolo. Dnešní večer teprve přinesl pořádnou porci obnovovací nadílky. Celkem osmnáct seriálů se dočkalo oficiální objednávky nové série!

Celý seznam:

komedie

dramata

ostatní

Jak můžete vidět, seznam zahrnuje téměř celou programovou nabídku stanice. Rozhodnutí nepadlo pouze u komedie The Crazy Ones, dramat The Mentalist (Mentalista), Intelligence a Hostages a komedie Friends with Better Lives, která dosud neměla premiéru.

Náplň příští sezóny se u CBS tedy nijak výrazněji nepozmění. Stanice bude od podzimu vysílat ve čtvrtek fotbal, takže se očekává, že část prostoru pro seriály zmizí. Ředitel stanice Leslie Moonves se tento týden vyjádřil v tom smyslu, že z objednaných 19 pilotů má zájem vybrat pouze dvě dramata a dvě nové komedie. Drama Battle Creek od Davida Shorea a Vince Gilligana už má navíc první sérii objednanou.


CBS docela šokuje. Za která obnovení jste rádi? Která vás nejvíce překvapila? Myslíte si, že se někdo v příští sezóně vrátí neprávem?

Další díly seriálu

Třetí obětí letoška je komedie! (10. 10. 2013)
The Big Bang Theory oficiálně obnoven na další tři roky! (12. 3. 2014)
CBS: 18 seriálů prodlouženo! (právě čteš)
CBS překvapivě objednává hromadu novinek (9. 5. 2014)
Spin-off CSI má zelenou (10. 5. 2014)

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Director of SHIELD
před 283 týdny
Díky bohu za prodloužení 2 Broke Girls. Je to (aspoň podle mého názoru) jeden...
Drunk_Queen
před 283 týdny
TaaHM už podle mě celkem přesluhuje. Snad mu brzy dopřejí důstojný konec.
Iveta Kovářová
před 283 týdny
Udělali mi radost ... NCIS: LA, Hawaii Five-5, Criminal Minds skvělý už se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY