Facebook Twitter E-mail
15. března 2014

Doctor Who zná nového protivníka!

Nedávno jsme se dozvěděli, že Doctor Who bude mít nového mužského společníka. Tentokrát jsme se dozvěděli o zbrusu nové ženské záporačce.

V seriálu se objeví Keeley Hawes. Tu si diváci mohou pamatovat z mnoha britských sérií, například jako Alex Drake ze seriálu Ashes to Ashes nebo naposledy z druhé série Line of Duty, kde se objevila jako Lindsay Denton.

Fanouškům Doctora Who se představí jako paní Delphox, žena s velmi temným tajemstvím. Dvanáctý Doctor (Peter Capaldi) a jeho společnice (Jenna Coleman) se utkají tváří v tvář s tajemnou ženou v okamžiku, kdy dorazí na hodně podivnou planetu.

„Jsem nadšena, že jsem se mohla připojit k natáčení Doctora Who a pracovat s tímto neuvěřitelným týmem. Paní Delphox je skvělá postava a jsem ráda, že jsem si ji mohla zahrát,“ prohlásila herečka.

„Každý, kdo viděl úžasný seriál Line of Duty, ví, že Keeley Hawes má za sebou skvělý rok. Ten si nyní ještě vylepší, když si zahraje úžasného záporáka v Doctorovi Who,“ nechal se slyšet hlavní tvůrce Steven Moffat. Jisté je zatím účinkování v jedné epizodě, tu napsal Steve Thompson (Sherlock) a režírovat ji bude Douglas Mackinnon (Line of Duty).


Co na nového záporáka říkáte? Už se těšíte na novou řadu?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ArchitectOfLight
před 195 týdny
To ma hneď napadlo ako som ju uvidela :D. A ešte sa trocha podobá aj na tú...
saralive
před 195 týdny
já věděla, že mi připomíná ještě někoho..chůva adipose :D jasně
marsi_who
před 195 týdny
Ale mne sa zdá, že má ešte niečo aj z Miss Kizlet, ktorá bola...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY